Як очистити воду від домішок.

Переважна більшість фахівців вважає, що безліч хвороб виникає через вживання людиною неякісної води. Оскільки що подається з водопроводу воду не можна назвати чистою, а значить, і корисною, очистіть її самостійно.
Вам знадобиться
  • - морозильна камера;
  • - срібні предмети;
  • - резіномагніти;
  • - активоване вугілля.
Інструкція
1
Якщо потрібно швидко очистити воду - прокип'ятіть її. При цьому загинуть всі бактерії та інші мікроорганізми всередині води, а більшість солей залишиться на стінках посудини у вигляді накипу. Склади для дезінфекції води на основі хлору улетучатся.
2
Відстоюйте набрану в крані воду протягом 2-3 годин. Це дозволить хлору улетучиться, а важким солям скопитися на дні. Акуратно слив воду не до кінця, щоб солі залишилися в посудині, очистіть її від хімічних домішок. Цей спосіб не підходить, якщо є ймовірність зараження води мікроорганізмами.
3
Ще один спосіб - заморозка води. Налийте воду в посудину, і заморозьте її протягом приблизно 10 годин. Різка заморозка може негативно позначитися на якості талої води, оскільки вона буде замерзати НЕ поетапно. Потім починайте розморожувати вийшов лід. Оскільки важка вода з домішками замерзала останньої, вона залишається на поверхні шматка льоду. Зберіть цю воду і видаліть. Залишиться чиста тала вода, практично позбавлена домішок. Перед вживанням, щоб відновити сольовий баланс, додавайте на кожен літр такої води 100 г столової мінеральної води.
4
Очищайте воду сріблом. Просто опустіть в посудину з водою срібний предмет. Він має потужні бактерицидні властивості, очищаючи воду від шкідливих мікроорганізмів. В результаті вода стане м'якше й чистіше.
5
Пропускайте воду через магнітне поле. Для цього смужкою резіномагніта від холодильника обмотайте трубу, по якій подається вода. Смак води одразу зміниться. Якщо ні резіномагніта, користуйтеся звичайними постійними магнітами.
6
Самостійно виготовте фільтр з активованим вугіллям. Для цього відріжте дно у 2-х літрової пластикової пляшки. Засипте її на 25% активованим вугіллям. Набагато відкрутіть пробку і встановіть пляшку на трилітрову сулію горлечком вниз (як воронку). Налийте в пляшку води і стежте, щоб рідина повільно стікала через прочинені пробку.
Очистити технічне срібло від домішок в домашніх умовах нескладно, потрібно лише дотримуватися правил техніки безпеки. А реактиви для даної процедури можна купити в господарських магазинах.
Вам знадобиться
  • - злиток або шматочки неочищеного срібла;
  • - концентрована азотна кислота;
  • - концентрована соляна кислота;
  • - бікарбонат натрію (питна сода);
  • - джерело відкритого вогню;
  • - спеціальна піч чи інше пристрій, здатний підтримувати температуру в 1000 градусів Цельсія.
Інструкція
1
Візьміть в руки шматочок срібла для очищення. Видаліть все зайве (пластмасові деталі, полімери, кристали) з поверхні очищуваного об'єкта. Розділіть шматочок срібла на дрібні порції по 1-3 грами.
2
Налийте в скляну посудину приблизно столову ложку тридцятивідсоткова (за об'ємом) азотної кислоти. Тепер киньте в кислоту першу порцію срібла і почекайте, поки вона повністю розчиниться.
3
Покладіть наступну порцію металу - і так далі, доки всі срібло НЕ БУДЕ розчинено. При необхідності кислоту можна додавати. В результаті ви отримаєте прозорий розчин.
4
Отримане речовина нагрійте до 70 градусів Цельсія і, постійно помішуючи, тонкою цівкою почніть вливати десятипроцентну соляну кислоту. З'явиться осад. Продовжуйте помішувати і додавати кислоту доти, поки осад не перестане утворюватися.
5
Охолодіть розчин до кімнатної температури - осад опиниться на дні. Поставте ємність з отриманим речовиною на ніч в темне місце.
6
Відфільтруйте і просушіть отриманий осад. Потім сплавьте його з бікарбонатом натрію (питної содою) при температурі 1000 градусів Цельсія. Візьміть приблизно 1,5 грама соди на 1 грам срібла.
7
Охолодіть розплав. Тепер отмойте металеве срібло від нальоту на його поверхні звичайною водою з-під крана.
Зверніть увагу
Будьте вкрай обережні з кислотами. Одна маленька крапля, випадково потрапила на шкіру людини, може викликати сильний опік. При роботі з кислотами обов'язково безперервно провітрюйте приміщення - виділяються дуже їдкі гази.
Корисна порада
Будьте готові до того, що після очищення речовина поміняє свої властивості. Чисте срібло - дуже м'який метал.