Як плести з повітряних куль. плетіння куль з мотузки і повітряних куль.

Повітряні кулі - чудовий матеріал для декорування. Конструкції з них виглядають досить презентабельно і ефектно. Можна для оформлення свята підібрати будь-які кольори і додати гірляндам різноманітні форми.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - волосінь;
  • - мотузка;
  • - поліетиленова плівка.
Інструкція
1
Кулі, електризуючись, притягують до себе різне сміття, що вкорочує термін їх «життя». Тому там, де ви будете плести гірлянду, продміть компресором підлогу і постеліть поліетиленову плівку. Якщо довжина гірлянди більше шести метрів, і вона буде кріпитися на двох точках, прокладете її мотузкою, прикріплюючи кулі на неї. Без мотузки волосінь розтягнеться, збільшиться відстань між кулями, і гірлянда прийде в непридатність.
2
Відріжте волосінь на три метра довший майбутньої гірлянди. Один кінець прив'яжіть до якомусь міцно закріпленому предмету, залишивши півметра вільними. Натягніть волосінь і прив'яжіть другий кінець до іншого предмета, наприклад, до дверної ручки. Вийшла вісь гірлянди.
3
Надуйте кулю. Затисніть двома пальцями хвостик. Виконайте те ж з другим кулею. Прикладіть хвостики куль так, щоб вони перетнулися і оберніть закінчення одного кулі навколо іншого. Зауважте їх. Зробіть ще одну таку двійку куль. Прокладіть одну в'язку поверх іншої навхрест і перекрутити.
4
Щоб надіти вийшла низку з чотирьох куль на нитку, розведіть дві кулі і підведіть їх до початку осі. Коли кулі будуть встановлені на потрібне місце, поміняйте два рази місцями кулі, через які пролягла волосінь, щоб запобігти в'язку від прослизання.
5
Тепер нанизайте на волосінь наступну четвірку і щільно сумістите з першою. Зауважте, що зв'язка повинна бути надійно закріплена на своєму місці, оскільки її просування по волосіні зашкодить матеріал кулі. Коли кулі будуть перебувати в правильному положенні, їх можна буде повернути, створивши ефект спіралі. Намагайтеся, щоб кулі в процесі плетіння не торкалися підлоги. Запам'ятайте, що гірлянда провісить тим довше, чим м'якше будуть кулі.
Корисна порада
Для створення арки використовуйте пластиковий каркас.