Як прибрати зморшку на лобі.

В епоху загальної погоні за красою модницям пропонується безліч методів боротьби з мімічними зморшками. Щоб чарівний лоб не перетинали борозни зморшок, можна прикласти самостійні зусилля або довіритися рукам косметологів.
Інструкція
1
Займіться гімнастикою для обличчя. Якщо зморшки на лобі не пов'язані з віковими змінами шкіри, а є наслідком надмірної мімічної активності, допоможуть вправи на зміцнення лицьових м'язів. Утримуйте шкіру лоба подушечками пальців, намагаючись підняти брови, а потім, навпаки, насупитися. Регулярно виконуйте гімнастику для очей, робіть легкий самомасаж. Вчіться розслабляти м'язи. Постарайтеся приборкати свою звичку хмуритися або морщити лоб. Для цього, перебуваючи вдома, приклеюйте на лоб шматок пластиру або надягайте спеціальну тканинну пов'язку.
2
Повертайте тонус шкірі. Щоб розгладити вже сформувалися зморшки, застосовуйте різні маски з природними компонентами. Підійде суміш рисового борошна і соку грейпфрута, кашки з натертої картоплі і огірка, м'ятні компреси, а також покупні косметичні продукти. Вранці і ввечері використовуйте зволожуючий крем, який не дозволить шкірі деформуватися під впливом мімічних м'язів.
3
Якщо контролювати міміку не виходить, а життя зі зморшками вам набридла, зважитеся на ботокс. Після популяризації процедури по введенню ботулінічного токсину (ботокса) вся жіноча половина планети розділилася надвоє: на тих, хто робить і радить іншим, і тих, хто категорично проти. Власне, нічого страшного в цій процедурі немає: за допомогою найтоншої голки під шкіру вводиться отрута, паралізуючий мімічні м'язи. Втративши здатність хмуритися на кілька місяців, ви забудете про цю звичку. Хоча, звичайно, після ін'єкцій ботокса обличчя виглядає не цілком природно. Процедура має протипоказання: вагітність і період лактації, індивідуальна непереносимість білкових препаратів, деякі види захворювань.
4
Зробіть контурну пластику обличчя в якості найбільш радикального кошти від зморшок на лобі. Коли до мімічних деформаціями домішуються вікові зміни шкіри, пластика може стати виходом із ситуації.
Боротися з віковими зморшками допомагає постійний і вмілий догляд за шкірою обличчя, а також здоровий спосіб життя. Прибрати мімічні зморшки можна, навчившись вмінню володіти собою, а також, займаючись самодисципліною і постійним контролем.
Інструкція
1
Слухайте батьків, коли вони забороняють вам гримасувати. Гримаси є найкоротшим шляхом до придбання мімічних зморшок. Лоб - місце, де вони найбільш виражені. У деяких людей, звиклих не стежити за своєю мімікою, такі зморшки з'являються вже в юному віці. З плином часу вони поглиблюються, і люди виглядають старше, ніж насправді.
2
Якщо хто-небудь по-дружньому порадить вам звернути увагу на вашу звичку морщити лоб, не ображайтеся. Ви повинні бути вдячні людині, який дав вам таку пораду, адже ми не бачимо себе з боку. Здається, що все гаразд, а насправді проблеми є. Носіть з собою маленьке дзеркальце і намагайтеся частіше заглядати в нього. Таким способом ви зможете контролювати свою міміку. Не забувайте, проходячи повз вітрини, дивитися на своє обличчя. Також можна мимохідь побачити себе у відображенні дзеркал магазинів або машин. Нехай така поведінка увійде в звичку, якщо зморшки не підуть, то, по крайней мере, не будуть поглиблюватися.
3
Намагайтеся не рухати бровами. Саме вони провокують появу мімічних зморшок в області чола. Робіть вправи для очей, пов'язавши на лоб тугу пов'язку.
4
Механічна боротьба зі зморшками на лобі приносить позитивні результати. Якщо ви візьмете тонку смужку паперу, намочіть її в теплій воді, змажете кремом і прикладіть до лобі, пов'язавши зверху еластичним бинтом, то, знявши її через 15 хвилин, помітите, що зморшки трохи розглядалися. Таку процедуру треба робити щодня. Напевно, не всі вийде з першого разу, але з часом ви звикнете та оцініть ефективність такої методики. Попередньо корисно виконувати спеціальні вправи для очей, контролюючи міміку чола.
5
Якщо вчасно не позбутися шкідливої звички морщити лоб, то з роками вона почне прогресувати. Сьогодні можна робити косметичні операції, але це рятує тільки на час. Кращим способом позбавлення від мімічних зморшок є самодисципліна в поєднанні з систематичними вправами.