Як прибрати рубці від вугрів. Як прибрати сліди від вугрів.

Вугрової висип, або акне, є досить неприємним явищем. Однак прищики нагадують про себе і після позбавлення від них, утворюючи досить помітні рубці. Існує кілька методів позбавлення від цих дефектів.
Інструкція
1
Спробуйте народні методи позбавлення від рубців. Використовуйте відвар петрушки (або кубики льоду, приготовані з нього), огірковий сік, слабкий розчин оцту, маски на основі глини. Однак пам'ятайте, що всі ці кошти спрямовані не стільки на вирівнювання рельєфу шкіри, скільки на її відбілювання. Тобто почервоніння після прищів ви таким чином зніміть, але оспинки на обличчі нікуди не зникнуть.
2
За більш серйозними методами впливу на шкіру вирушайте в салони краси або центри естетичної медицини. Рішучим дівчатам підійде хімічний пілінг - чистка особи із застосуванням шліфуються речовин. Після обробки шкіри абразивним складом видаляється верхній шар епідермісу. Незважаючи на болючість цієї процедури, багато пацієнтів залишаються задоволені результатом.
3
Якщо хімічний пілінг не підходить вам, спробуйте більш щадний варіант - микродермабразию. Обробка із застосуванням мікрочастинок знімає верхній шар шкіри, стимулюючи її природну регенерацію. Однак вибираючи цей метод позбавлення від постакне, слід запастися терпінням - результат ви побачите мінімум через десять сеансів. Процедура буде більш ефективною при використанні спеціального гелю для видалення рубців. Перевагою даного методу є його безболісність.
4
Застосовуйте метод лазерної шліфовки для найбільш серйозних випадків. Якщо всі інші методи виявилися неефективні, варто звернутися косметолога, працюючими з фракційним лазером. Цей спосіб є найбільш дорогим, але і самим результативним. Лазерна шліфовка дозволяє впоратися не тільки з рубцями від вугрової висипки, а й розтяжками, шрамами та іншими недосконалостями.
Зверніть увагу
Попередити появу рубців легше, ніж позбавлятися від них згодом. Тому не піддавайтеся спокусі видавлювати прищики, цим ви не допоможете здоров'ю шкіри!
Корисна порада
Якщо проблема акне ще не пішла в минуле, займайтеся лікуванням причини, а не наслідки. Відвідайте ендокринолога, здайте аналізи на гормональний фон, щоб з'ясувати джерело висипань на шкірі. Після цього можна буде зайнятися усуненням наслідків.