Як знайти працівника.

Кадри вирішують все - і дохід, і збиток. Найняти працівника, ідеально відповідного для посади - те, до чого прагнути кожна компанія, працівник повинен зайняти своє місце в компанії як шестерня, яка ідеально підходить до свого місця в механізмі. Знайти працівника можна де завгодно, найчастіше, все вирішує випадок, але якщо ми хочемо щоб вирішувати не випадок, а ідеальний розрахунок, необхідно скористатися строго системним підходом.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - ручка
  • - папір
Інструкція
1
Шукайте працівника там, де можуть бути потрібні вам люди. Абсолютно безглуздо подавати оголошення про відкриту вакансію вантажника на hh.ru, так само як і безглуздо шукати топ-менеджера, подавши оголошення в «Урюпинський тижневик». Порівнюйте статус посади та майданчики, на якій ви розміщуєте оголошення про найм.
2
Виставте тимчасові рамки, протягом яких ви приймаєте резюме - скажімо, до одного місяця. Всі бажаючі претендувати на посаду повинні спочатку вислати резюме, а вже після цього приходити на співбесіду, дату і час якого призначаєте також ви.
3
Після того, як ви виділили самі відповідні резюме, призначайте дати співбесіди. Поясніть претендентам на посаду, що чекати остаточного рішення потрібно буде ще місяць. Якщо вони не згодні, вони зобов'язані про це заявити відразу ж.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не давайте нікому чіткої відповіді про успіх до офіційного рішення
Корисна порада
Намагайтеся оцінювати працівників якомога критичніше, розкажіть їм про обов'язки і неприємних сторонах роботи - не для того, щоб відлякати їх, а для того, щоб відстежити реакцію.