Як вирізати об'єкт у фотошопі. Як перевернути об'єкт в фотошопі по русккі.

Якщо ви хочете вирізати частину фотографії і вставити її в іншу фотографію, то кращого помічника, ніж фотошоп вам не знайти.

Для того щоб вирізати об'єкт в Фотошопі, потрібно відкрити картинку, з якої ви будете вирізати об'єкт, потім вам необхідно вибрати режим Quick Mask (редагування в режимі Швидка маска - прямокутна кнопка з кружечком внизу панелі інструментів). Після цього ви обираєте Brush tool, берете кисть з розмитими краями, вона ще називається м'яка кисть, там ви вибираєте будь-який розмір в діапазоні від 3 px до 10 px.Затем ви максимально збільшуєте вашу картинку, це потрібно для того, щоб, коли ви обводили її, все було зроблено гранично акуратно. Для того щоб збільшити картинку, потрібно вибрати Zoom tool. Обводите контур фігури обраної пензлем. Слідкуйте щоб основним кольором був чорний а режим маски - виділення області! Після цього ви обираєте інструмент Paint bucket tool, це заливка, і відповідно ви заливаєте контур, який вийшов у вас виделенним.Далее ви виходите з режиму Quick Mask і ви бачите виділену область. Після цього натискаєте Ctrl + J - виділений фрагмент буде скопійований на новий слой.Вот так ви отримуєте новий шар, поверх якого залишається потрібний вам об'єкт. При цьому врахуйте, що у вас контур цього об'єкта рівний, таким чином, якщо ви перенесете цей об'єкт на будь-який інший фон, то він не буде виглядати вирезанним.Такім чином, ви можете вирізати об'єкт в Фотошопі. Як бачите, це досить просто. Єдина складність може виникнути у вас, коли ви будете обводити контур, але тут існує можливість збільшення об'єкта. Якщо ж навіть після того, як ви збільшите об'єкт, у вас все одно щось не вийде, не зневіряйтеся. Спробуйте ще раз.Подобное виділення краще почати з великих об'єктів. Не варто переходити відразу на дрібні деталі в фотографіях. Дайте вашій руці звикнути, і тільки після того, як ви зможете нормально обвести великі деталі, ви можете переходити на більш дрібні.

Вирізати в Фотошопі простий об'єкт, що має рівномірну структуру і рівний контур, з фону досить просто. Зазвичай новачки використовують для цього інструмент прямокутного або магнітного ласо. Однак метод ласо є недостатнім в тих випадках, коли об'єкт має складну структуру - наприклад, якщо ви хочете помістити на новий фон свою фотографію з розгорнутими пасмами волосся, які неможливо вирізати з фону акуратно за допомогою одного лише прямокутного ласо . Для того, щоб акуратно і реалістично витягти з фону складну фігуру, потрібно навчитися працювати з каналами.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію, з якою потрібно вирізати зображення людини. Після цього відкрийте палітру каналів (Channels), що знаходиться поряд з палітрою шарів. Якщо панелі з каналами немає у вікні програми, відкрийте в меню Window і поставте галочку на пункті Channels.
2
Клікайте по всіх каналах зі списку і відзначайте, на якому каналі зображення людини найбільш контрастно по відношенню до фону. Зазвичай таким контрастним каналом є Blue (синій канал). Розмістіть цей канал, а потім натисканням клавіші O виберіть інструмент освітлювання.
3
Також інструмент можна вибрати, натиснувши на панелі інструментів іконку Dodge. Вкажіть експозицію 100% і діапазон Light. Використовуючи інструмент освітлення, обведіть фон навколо людської фігури, залишаючи невеликі його фрагменти у країв і контурів тулуба, голови і зачіски.
4
Потім зменшіть експозицію до 15% і акуратно видаліть залишки фону навколо людини, торкаючись контурів і країв, і зменшивши розмір кисті.
5
Тепер виберіть інструмент кисті (Brush), задайте їй невеликий розмір і достатню жорсткість, і, вибравши чорний колір на палітрі, зафарбуйте повністю фігуру і обличчя людини на фото, не наближаючись до країв.
6
Встановіть значення Mode в настройках кисті на Overlay. Жорсткість кисті повинна бути 0% - обведіть їй краю, які залишилися необробленими.
7
Акуратно обводьте пасма волосся, роблячи їх реалістичними і деталізованими. Для цього змінюйте прозорість і розмір кисті. Затиснувши клавішу Ctrl, клікніть по копії синього каналу, а потім інвертуйте зображення (Ctrl + Shift + I). Після цього клікніть в списку на канал RGB, щоб завантажити повнокольорове зображення.
8
Створіть новий шар, а потім приєднайте векторну маску шару. В якості маски підвантажиться виділення, яке ви виконали в синьому каналі, а фон на основному фото буде видалено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cZX0MkWAC84