Як оцінити персонал.

Наші працівники - це одночасно і наш ресурс, і наші витрати. Всі ми чудово знаємо, що чим ефективніше використовується ресурс тим більший прибуток. У випадку ж з робочою силою справи йдуть таким чином, що при збільшенні ефективності організації трудового процесу також зменшуються й витрати на оплату праці персоналу. Оцінити персонал необхідно для того, щоб підприємство позбулося зайвих працівників і підвищило свою ефективність.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - папір
  • - комп'ютер
Інструкція
1
В першу чергу, позначте звітний період. При першому введенні звітного періоду рекомендується використовувати форму звіту про виконану роботу у вільній формі за останній рік. У ній працівники по пунктам вказують, якою діяльністю вони займалися протягом року і якого результату добилися. Окремою графою вказуються невдачі працівників.
2
Після аналізу зайнятості кожного працівника зокрема відбувається перерозподіл обов'язків або скорочення штату. Наступним кроком є введення табеля обліку робочого часу, який здається щодня відповідальній особі. Це може бути офіс-менеджер. В цьому табелі працівник з точністю до п'ятнадцяти хвилин описує те, чим він займався протягом робочого дня.
3
Вводяться щотижневі звіти про виконану роботу. Це робиться для того, щоб перевірити ще раз результати роботи співробітників і порівняти їх з табелями щоденної звітності. В цьому випадку, формування зайнятості співробітників і перерозподіл обов'язків спрощується в рази.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не утримуйте на роботі людину, яка не справляється зі своїми обов'язками.
Корисна порада
Підходьте до питання оцінки персоналу критично, пам'ятайте, від цих людей залежить ваш дохід.