Як підключити штрих-код в 1с.

Сканер штрих-коду являє собою досить поширене пристрій. При підключенні його до програми 1С можна проводити пошук товару через довідник «номенклатура», змінювати штрих-коди продукції, автоматично реєструвати покупки в режимі касира, а також автоматично заповнювати різні документи. Таким чином, використання штрих-коду набагато спрощує роботу з ошріхованним товаром в 1С.
Вам знадобиться
  • - сканер штрих-коду;
  • - програма 1С;
  • - СОМ-порт.
Інструкція
1
Виберіть сканер штрих-коду для роботи з 1С. Вони можуть різнитися за способом зчитування і інтерфейсу підключення. Найбільш оптимальним і зручним варіантом є ручний сканер з СОМ-портом, оскільки його зручно підносити до товару, і драйвери такого інтерфейсу підключення поставляються разом з конфігурацією 1С.
2
Знайдіть у каталозі інформаційної бази файл драйвера, який іменується scanopos.dll. Перевірте, що його настройки відповідають набутому сканеру штрих-коду. В деяких випадках даний драйвер може не працювати з підключенням СОМ-порту вище 9. Детальну інформацію можна уточнити у постачальників програмного забезпечення або на спеціальних сайтах в інтернеті. У разі необхідності скачайте необхідний драйвер.
3
Запустіть конфігурацію програмного забезпечення «1С: Управління Торгівлею» або «1С: Роздріб». Зайдіть в меню «Сервис», виберіть розділ «Налаштування торгового обладнання" і перейдіть в закладку «Сканер штрих-коду». Поставте галочку для включення устаткування і вкажіть його модель. Натисніть кнопку «Підключити» і підтвердіть дії, натиснувши «Ок».
4
Перейдіть в розділ «Параметри» меню «Сервис». Якщо ви все правильно виконали, то побачите закладку «Сканер штрих-коду». Встановіть параметри, які відповідають придбаному обладнанню. Вкажіть номер порту, біт даних, швидкість, кількість степових бітів, а також поставте галочки біля рядків включення і апаратного управління потоком. Натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
5
Перевірте роботу сканера. Для цього зайдіть в довідник «Номенклатура» і рахуйте будь штрих-код. Якщо у вікні з'явився напис «Товар з таким штрих-кодом не знайдене», то значить, що підключення виконано правильно, і можна приступити до роботи. В іншому випадку внесіть виправлення в налаштуваннях сканера штрих-коду.
До появи цифрових фотографій в світ охопив бум на придбання сканерів. Кожен фотограф мріяв про хороше сканері. Тому як фотографія без оригіналу (плівки) вважалася в цілому втраченої фотографією. Сканер дозволяв оцифрувати фото. Далі фотомайстер обробляв знімок, прибирав шуми і дефекти фотографії, які знімок набував з плином років. Пізніше сканери отримали ще більшу значимість - кожен студент хотів бачити його в своєму будинку. Не було нічого простіше, ніж відсканувати лекцію або чиюсь контрольну роботу.
Вам знадобиться
  • Сканер, диск з драйверами, з'єднувальний кабель і мережевий адаптер (не в кожній моделі).
Інструкція
1
З тих недалеких пір навряд чи що змінилося в питанні підключення сканера до комп'ютера. Головною плюсом тоді вважалося наявність USB-входу, який для скануючих пристроїв є основним інтерфейсом передачі даних. Зараз випускаються сканери як з USB, так і з портовим роз'ємом для подключенія.Чаще всього підключення за допомогою порту замінює USB-шина. Але через стільки років пріоритети на ринку не змінилися, тому сьогодні розвинені і сканери, які працюють за допомогою SCSI-контролерів або скануючі пристрої, що використовують для своєї роботи паралельний порт.
2
Варто відзначити, що проблема може виникнути, якщо на вашому комп'ютері були встановлені одна з цих операційних систем: Micrisoft Vista або Windows XP, при тому, що ваш сканер має підключення тільки через паралельний порт. Справа в тому, що перераховані вище системи подібний підключення сканера не підтримують. Але не варто побоюватися, оскільки в мережі інтернет легко знайти оптимізований драйвер для вашого сканера, який забезпечуватиме його повне функціонування. Тепер про підключення через SCSI шину. В першу чергу, необхідно подбати про встановлення драйвера під ваш контролер. Для цього вам підійде будь-який з вільних слотів PCI-шини.
3
В цілому установка повинна проходити таким чином: - підключення сканера до комп'ютера і мережі спеціальними кабелями; - включення комп'ютера і сканера; - установка драйвера сканера і по можливості додаткового програмного забезпечення; - перевірка сканування.