Як заклеювати пупкову грижу. гіпоалергенний пластир cosmopor e.

Пупкова грижа - це патологія, яка дуже часто зустрічається у немовлят. Вона зазвичай виглядає як випинання в області пупка, яке можна легко вправити в черевну порожнину. Як правило, невелика грижа досить швидко проходить, коли зміцнюються м'язи малюка. Але щоб цей незначний дефект не переріс у серйозну проблему, його потрібно коригувати. Одним з методів боротьби з такого роду грижею є заклеювання.
Вам знадобиться
  • - гіпоалергенний лейкопластир;
  • - бинт;
  • сиру картоплю;
  • - квашена капуста;
  • - мідна монета.
Інструкція
1
Якщо ви виявили, що пупок вашого новонародженої дитини помітно вступає вперед, обов'язково покажіть чадо лікаря. Адже наявність подібної опуклості може бути як ознакою наявності пупкової грижі, так і звичайною анатомічною особливістю. У разі якщо хірург діагностував дефект, він же і призначить лікування. Зазвичай воно виражається в цілому комплексі заходів, у тому числі рекомендується заклеювати грижу лейкопластиром.
2
Купіть в аптеці чи дитячому магазині спеціальний пластир для заклеювання грижі у немовлят. Такі засоби впускають різні виробники, наприклад, Chicco, Hartmann та інші. Краще, якщо процедуру здійснить досвідчений лікар. Він вправить пальцем опуклий ділянку на животику крихти і з'єднає над пупковим кільцем прямі м'язи його живота так, щоб вийшли дві поздовжні складки. Потім хірург наклеїть пластир широкою смугою (близько 4 см) у вигляді кругової пов'язки навколо тулуба немовляти. Цю пов'язку можна знімати 10 днів. Після того як даний термін пройде, знову покажіть дитину лікарю: можливо, пупкове кільце зімкнеться, але іноді для стійкого ефекту потрібно трикратне накладення пластиру.
3
Є й інший спосіб заклеювання пупкової грижі, їм можуть користуватися самі батьки, не вдаючись до допомоги фахівця. Купуйте гіпоалергенний пластир, наприклад, Cosmopor E 5x7,5 см від виробника Hartmann. Наклейте його на область випинання в зоні пупка, м'язову складку формувати не потрібно. Такий пластир можна не знімати під час купання немовляти, але все одно потрібно міняти раз на 2-3 дні. Курс лікування - кілька тижнів.
4
Знайдіть стару монетку з міді, наприклад, «п'ятачок» радянських часів. Покладіть на пупкову грижу і зафіксуйте за допомогою пластиру. Таку пов'язку при купанні треба знімати, пупок припікати слабким розчином йоду у воді і потім прикріплювати монету і лейкопластир знову. Ще один «народний» спосіб заклеювання грижі - із застосуванням кислої капусти і картоплі. Змочіть опуклість в районі пупка немовляти соком кислої капусти, зверху покладіть картопляний кругляшек і заклейте все це пластиром. Регулярно міняйте пов'язку. Якщо грижа не дуже велика, вона пройде через 30-35 днів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pO0CcDnXPkg