Як дивитися avchd.

AVCHD є форматом відео високої роздільної здатності. Зазвичай абревіатурою AVCHD позначаються відеокамери, які здатні знімати відео даного формату. Його можна переглядати і на комп'ютері, і на телевізорі, але тільки в тому випадку, якщо є спеціальне обладнання, і ця апаратура відповідає певним технічним стандартам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - телевізор з підтримкою стандарту Full HD;
  • - відеокамера з підтримкою відео високої роздільної здатності (AVCHD);
  • - пакет кодеків K -Lite Codec Pack.
Інструкція
1
Для того щоб переглядати відео формату AVCHD на телевізорі, він повинен мати підтримку стандарту Full HD. Також необхідно, щоб в ньому була підтримка USB. Звичайні DVD-програвачі не підтримують цей стандарт. Для перегляду підключіть відеокамеру до USB-порту телевізора. В меню виберіть флеш-накопичувач камери. Після цього знайдіть на карті пам'яті потрібне відео і увімкніть його. Відеоролики будуть відтворюватись на телевізорі.
2
Також можна переглядати відео, записане в цьому форматі, за допомогою комп'ютера. Для цього бажано мати ПК хоча б з частотою 3Ггц, одним гігабайтом оперативної пам'яті, дискретною відеокартою і двоядерним процесором. А взагалі, чим потужніший ваш комп'ютер, тим більше вірогідність того, що відео цього формату буде нормально відтворюватися.
3
Насамперед вам треба скопіювати відеофайл на комп'ютер. В комплекті до відеокамери повинен йти USB-кабель і диск з програмним забезпеченням. Встановіть це програмне забезпечення. Підключіть камеру до вашого комп'ютера. Скопіюйте відео з карти пам'яті в будь-яку папку. Нічого конвертувати не треба, просто потрібно перенести відеофайл на жорсткий диск ПК.
4
Також для перегляду відео на комп'ютері повинні бути встановлені всі кодеки. Якщо ви не встановлювали кодеки раніше, то їх потрібно знайти в інтернеті, скачати і встановити. Найпопулярніший пакет кодеків називається K-Lite Codec Pack. Його легко можна знайти в інтернеті, поширюється він абсолютно безкоштовно. Скачувати потрібно останні версії, враховуючи тип операційної системи. Також крім версії операційної системи враховуйте і її розрядність.
5
Відтворюється цей формат відео звичайним способом. В комплект вищезазначених кодеків входить програвач Media Player Classic. З його допомогою ви можете відтворити відео формату AVCHD.