Як оформити виставковий стенд. оформлення тематичного стенду "твоє здоров'я".

Приймаючи рішення про участь у виставці, кожен керівник повинен розуміти, що погано підготовлена акція замість просування підприємства або товару може обернутися зіпсованим іміджем і фінансовими втратами. Тому важливо продумати оформлення виставкового стенду задовго до початку призначеного заходу.
Інструкція
1
Подаючи заявку на виділення вам виставкової площі, визначте який буде розмір вашого павільйону. Він повинен відповідати максимально вашій пропозиції і враховувати ваші можливості. На цьому етапі обговоріть необхідність демонстрації вашого товару чи пропозиції послуг. Що саме ви хочете показати відвідувачам виставки і потенційним партнерам.
2
Зробіть акцент на актуальність і унікальність пропозиції. Вирішіть, чи станете ви розміщувати там вашу продукцію або достатньо використання графічних матеріалів. Зрозуміло, що якщо ви виробляєте обладнання для розробки нових родовищ, то вам не вдасться виставити бурову вишку, зате можна показати макет і розповісти про продуктивність установки. Після цього переходите до наступного пункту оформлення стенду - виставкового обладнання.
3
Виставкове обладнання ви можете орендувати у організаторів або привезти власне. Це може бути меблі (стіл, стільці), підлогове покриття, проектор з екраном для демонстрації фільмів, готові виставкові стенди, на яких ви зможете розмістити власну інформацію і т.д. У кожному разі вам знадобиться оформити виставковий стенд таким чином, щоб він був найбільш привабливим, виділявся із загальної маси і відбивав вашу головну ідею.
4
Підготуйте необхідні графічні матеріали для оформлення павільйону. Як правило, тут використовується фірмовий колір компанії як основний тон стенда і обов'язково розміщення логотипу і назви підприємства.
5
Задіюйте графіку в оформленні стін павільйону, розмістивши екран, на якому демонструватимуться відеофільми, щонайкраще які рекомендують вашу пропозицію. Загальний вигляд вашого стенда повинен працювати на підтримку іміджу компанії, тому постарайтеся не економити на дизайні і креативі.
6
Вам також знадобляться зразки продукції, якщо їх можливо уявити. І, крім того, додаткове обладнання та макети для презентації ваших товарів або послуг.
7
Враховуючи, що безліч пропозицій і обмеження за часом не дає можливості вашим потенційним партнерам підходити до вибору грунтовно, потрібно постаратися привернути їх увагу який-небудь особливістю стенда. Крім яскравого кольорового оформлення це можуть бути динамічні об'єкти - рухомі макети, світлові карти регіону або навіть фонтан. Сюди ж можна віднести і активних стендистов в яскравому одязі або дівчат модельної зовнішності.
8
Особливістю вашого стенда також можна зробити і вплив на такі органи почуттів як слух і нюх. Звукове оформлення (музичний супровід або озвучка відеофільму) не дасть вам залишитися непоміченими, а аромати (звісно, якщо вони відповідають тематиці стенда) дозволять вам затримати увагу відвідувачів виставки.
9
І найважливіше - підготуйте достатньо роздаткового матеріалу. Відвідувачі виставки мають понести з собою не тільки загальні враження від споглядання прекрасно виданих буклетів і календарів, що прикрашають стенд, а й конкретні матеріали з вашою пропозицією і реквізитами для зв'язку. Крім того, не забувайте про приємні дрібниці - подарункових ручках, пробниках і пр. Зрозуміло, теж відповідним чином оформлених.