Що таке банер.

Практично на кожному сайті в інтернет розташовуються інформаційні картинки-банери, клікаючи на які, користувач переходить на сторінку іншого сайту. На сьогоднішній день банери є одним з ефективних методів реклами продуктів і сайтів.
Інструкція
1
Значення слова «банер» У перекладі з англійської мови «банер» або banner означає прапор, прапор, гасло. Банер є типовою візитною карткою для тих, хто бажає сформувати собі імідж і рекламою - для тих, хто прагне просунути свої послуги по інтернету. Зображується графічно.
2
Вид ізображеніяБаннери бувають у вигляді простого зображення або flash- або java-заставки (анімації), а також банери зустрічаються в зовнішній рекламі. Найпоширеніші формати інтернет-банерів - GIF і GPEG. Формат GIF найбільш зручний, оскільки дозволяє зображати анімацію, надає можливість робити прозорі фони або зображення, завантажувати текст порядково. Банер - це обов'язково зображення, що містить в собі посилання. Банери для зовнішньої реклами виготовляють з різних матеріалів, починаючи від картону до поліпропілену.
3
РазмерСамий поширений і компактний варіант банера - банер-кнопка, розмір якого всього 88х31. Під стандартними розмірами розуміють банери розміром, наприклад, 100х100. Найбільш зустрічається розмір банерів - 468х60, а розміром поменше - 468х60 - так званий напів-банер. Знайте, що банер зі сторонами 160х600 є вертикальним, оскільки по горизонталі він становить 160 пікселів, а по вертикалі - 600 пікселів.
4
Варіанти размещеніяБаннери, що виступають в ролі зовнішньої реклами, розміщують у вітринах магазинів і інших приміщень, зустрічаються на виставках, форумах та інших заходах. Банери в інтернеті ефективніше поміщати на головних сторінках сайтів, в правому або лівому верхньому куті. Існують варіанти розміщення flash-банерів поверх всієї сторінки сайту при вході на нього. Такі зображення, як правило, з'являються в центрі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pkh2w3RvoEY
Корисна порада
Не ставте посилання внизу сторінки - користувачі не завжди прокрутити весь матеріал до кінця, а це означає, що банер може залишитися непоміченим.