Як зробити новорічну листівку своїми руками.

Саморобна листівка стане відмінним доповненням до новорічного подарунка, а в деяких випадках може і замінити його, вражаючи своєю оригінальністю і неординарним оформленням. Визначте, кому буде призначений ваш презент, і приступайте до роботи.
Вам знадобиться
  • - щільний аркуш паперу;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - різні наклейки;
  • - кольоровий папір;
  • - новорічна мішура і пр.
Інструкція
1
Продумайте ескіз листівки. Зігніть папір навпіл і накидайте приблизний план розташування декоративних елементів. Не забудьте залишити місце для вітального повідомлення - відразу ж визначте його розмір і спосіб оформлення (наприклад, наклеєні газетні букви займають більше місця, ніж рукописний текст). На обороті листівки можна помістити велику композицію, зі зворотного боку додати символічні елементи, а третю частину листівки «віддайте» під привітання. Остання сторона листівки зазвичай прикрашається невеликими деталями.
2
Зробіть вашу листівку рельєфною. Розворот листівки можна обклеїти фактурним папером - це додасть вашому твору елегантності і урізноманітнює декор. Ви можете використовувати декоративну папір або шматок візерункових шпалер. Можна залишити полотно розвороту білим, але тоді приділіть увагу куточкам листівки - приклейте атласні бантики, ялинові голки, мініатюрні різнокольорові пір'ячко і т.д. Вишукано виглядають аплікації з чорного мережива на білому полотні, але не захоплюйтеся достатком елементів.
3
Додайте новорічної символіки. Оформлення вашої листівки повинно відповідати святу - додайте сніжинки, зірочки, ялинкові кулі, ялинка і т.д. Намалюйте невелику ялинку, обклейте контури вовняною ниткою зеленого кольору, а в якості іграшок прикріпіть стрази, бісер, лелітки. З шматочків вати скачайте сніговика, з фольги виріжте новорічну зірку. Всі елементи фіксуйте за допомогою клею, наносячи його зубочисткою на полотно листівки і придавлюючи декоративний елемент. Навіть якщо ви дуже далекі від рукоділля, то спробуйте оформити новорічну листівку у вигляді дитячої поробки - нерівна ялинка з кольорового паперу, неідеально круглі кулі, прості елементи. Продумайте лише поєднання кольорів - листівка повинна бути яскравою і містити основні «новорічні» кольору (червоний, зелений, золотистий).