Як встановити телевізійну розетку.

Встановити телевізійну розетку, значить, вирішити кілька задач відразу. Перша - це істотне поліпшення зовнішнього вигляду приміщення, друга - можливість передавати два сигнали по одному кабелю (при використанні розеток TV/FM або TV/SAT), третя - захист з'єднань від зовнішніх перешкод (екранувальний корпус розетки). Але всі ці переваги доступні лише при правильному встановленні телевізійної розетки.
Вам знадобиться
  • - Розетка;
  • - кабель;
  • - дриль;
  • - викрутка;
  • - ніж.
Інструкція
1
Виберіть відповідне місце для установки телевізійної розетки. На стіні зробіть розмітку, по якій будете свердлити отвір під настановну коробку.
2
Візьміть дриль і вставте в її патрон спеціальну насадку (коронку) для свердління подібних отворів. Коронки бувають різними - вибирайте ту, що підходить вам по діаметру настановної коробки (68 мм) і за матеріалом, з якого складається стіна (бетон/цегла/дерево/гіпсокартон).
3
Просвердлите в стіні потрібне вам отвір. Від нього проштрабіте канавку під кабель, необхідної в вашому випадку довжини. Користуйтеся для цього інструментами, які підходять саме для ваших умов, або якими краще володієте (перфоратор з насадкою, «болгарка», зубило та молоток).
4
Вставте підрозетник (настановну коробку) в отвір і закріпіть його там. Прокладіть кабель по канавці до місця установки антеною розетки. Пропустіть його через отвір в настановної коробці, тим самим, вивівши його назовні. Довжина кінця повинна бути не більше 15 см, інакше він не поміститься в підрозетник.
5
Акуратно, намагаючись не пошкодити заземлювальну оболонку і центральну жилу, зачистите кінці телевізійного кабелю. Для цього канцелярським ножем зробіть два кругових надрізу: перший неглибокий на відстані двох сантиметрів від краю, підрізати зовнішню ізоляцію і другий, прорізають кабель до центральної жили в шести міліметрах від краю. Тепер одним рухом зніміть з кабелю всю ізоляцію.
6
Вставте зачищений кінець кабелю в сполучну колодку, яка знаходиться на задній стінці розетки. Затисніть кріплення заземлюючої скоби викруткою (перевірте надійність контакту). Вставте розетку в настановну коробку і зафіксуйте її за допомогою саморізів, які розсовують кріпильні лапки. Надіньте декоративну рамку.
Зверніть увагу
Корпус деяких розеток може замикати центральну жилу і оплетку кабелю. В такому випадку підкладіть під кришку що-небудь для ізоляції.