Як висушити гель для нігтів.

Ногтевой сервис достатньо просунувся в своєму розвитку і активно завойовує популярність. Гелевим нігтям слід віддавати більшу перевагу, ніж усім іншим, оскільки вони виглядають більш натурально і не пошкоджують нігтьову пластину, захищаючи від негативного впливу зовнішніх факторів.
Інструкція
1
Гель, нанесений на нігтьову пластину за допомогою кисті, висушіть. Поки він сирий і не висох, форму нігтям надавати не варто. Ця процедура має місце тільки після того, як штучні нігті повністю затвердіють. Оскільки гель - досить щільний матеріал, його сушка займе тривалий час. Такі нігті не висихають при природних умовах.
2
Сушіть нігті під світлом спеціальної ультрафіолетової лампи. Гель для нігтів - це той матеріал, який твердне тільки під впливом ультрафіолетових променів. Найчастіше такій процедурі сушки піддаються світлочутливі гелі. В процесі впливу УФ-променів на ніготь відбувається реакція, в результаті якої гель зчіплюється з нігтьової пластиною.
3
При бажанні отримати більш міцну основу нігтьової пластини, повторіть сушку гелю під променями ультрафіолетової лампи кілька разів. З кожним новим разом гель почне упрочняться.
4
Якщо використовуєте для нарощування несветочувствітельний гель, то його висушити за допомогою УФ-лампи не вийде. Такий гель на нігтях сушиться шляхом вимочування їх у воді або при нанесення на нігті спеціальної речовини.
5
Щойно гель повністю висох, підпиляєте нерівності і надайте нігтьовим пластин потрібну форму. Поверх нігтя нанесіть бажаний дизайн і покрийте малюнок закріплювачем. Нанесення малюнка і його сушка займає тривалий час, а покриття робиться в лічені секунди.
Зверніть увагу
Чим більше потужність ультрафіолетової лампи, тим менше часу вам буде потрібно для полімеризації гелю.
Корисна порада
Вибирайте тільки перевірені ультрафіолетові лампи. У кожному разі неякісний прилад дасть про себе знати в процесі нарощування гелевих нігтів. При сушінні такі нігті за міцністю не поступаються резіновим.Не перетримуйте нігті під ультрафіолетовою лампою, інакше вони будуть ламатися. Перевірити себе в цьому неважко. Досить придивитися до кольору гелю після сушки, якщо потемнів - значить пересушили.