Як заміряти вікна пвх.

Замір вікна - це важлива процедура, від правильності виконання якої залежить, як буде виглядати встановлене металопластикове вікно. Тут повинна бути «аптечна» точність.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - аркуш паперу;
  • - ручка або олівець.
Інструкція
1
Починайте завмер майбутніх пластикових вікон з визначення «чверті». Під «чвертю» в даному випадку розуміють виступ зовнішнього периметра віконного отвору. Саме в цей виступ впирається зовнішня частина коробки. У більшості будинків «чверть» є, виняток становлять лише будівлі, побудовані за індивідуальним проектом. Отже, якщо виступу ви не знайшли, тоді виміряйте ширину віконного отвору і його довжину, а потім до отриманих результатів додайте по п'ять сантиметрів (такий припуск робиться для монтажної піни). Дані запишіть.
2
Якщо ж виступ є, зовнішня площину віконного профілю знаходиться на внутрішній частині вертикальній площині цієї «чверті». Зважаючи на це, виходить, що вікно за своїми розмірами буде більше виступу, але цього бути не повинно, оскільки для монтажу занадто великого вікна доведеться додатково збільшувати віконний отвір в стіні. Щоб зробити заміри правильно, вимірюйте зовнішні краї виступу. Після того як дізнаєтеся довжину і ширину вікна, до отриманих результатів додайте по п'ять сантиметрів і запишіть їх.
3
Виміряйте розмір підвіконня. Його довжина буде дорівнювати відстані між двома паралельно йдуть косяками, які розташовані перпендикулярно до підвіконня. Щоб виміряти глибину підвіконня, прикладіть початок вимірювальної стрічки до віконної рами і зафіксуйте значення на краї підвіконня (вимірювальна стрічка повинна розташовуватися біля укосу).
4
Виміряйте ширину укосу: від рами вікна до початку стінки.
5
Визначте глибину водовідливу. Щоб зробити це, виміряйте відстань від рами до кута укосу (вимірювання робіть із зовнішнього боку).
Зверніть увагу
Виконуючи виміри самостійно, перевіряйте ще кожну величину по кілька разів: так ви зведете до мінімуму можливість помилитися в розрахунках.
Корисна порада
Найчастіше фірми, що виробляють металопластикові вікна і встановлюють їх, заміри вікон ПВХ роблять безкоштовно. Для вас ця послуга вигідна: ви не платите додаткові гроші і при цьому повністю впевнені в тому, що виміри будуть виконані правильно, адже їх знімає професіонал.
Міняти старі дерев'яні вікна вже давно стало звичною справою. Однак перед тим як замінити вікно, необхідно заміряти старе. На перший погляд, зробити це нескладно, однак при замірах потрібно враховувати особливості вашого віконного отвору, тип будинку, а також матеріали зовнішньої і внутрішньої обробки дома.Оконние прорізи в звичайному типовому будинку поділяються на два види: віконний отвір без чверті (монтажні шви прямі) або віконний проріз з чвертю, якщо монтажні шви кутові.
Інструкція
1
Вимірювання віконного отвору, що має чверть: Ширина прорізу вимірюється зовні вікна. Вона розраховується як відстань від одного вертикального укосу до іншого плюс монтажний 2,5-4 см на монтажний зазор, який заходить в чверть. Розмір монтажного зазору множиться на 2, за кількістю сторін. Висота віконного отвору також вимірюється з боку вулиці. Висота вікна вимірюється від верхнього укосу до зовнішнього відливу плюс величина монтажного зазору зверху. Якщо під відливом є цементна стяжка, її висоту також необхідно приплюсувати до вже вийшов даними.
2
Далі необхідно виміряти довжину підвіконня. Це можна зробити або за старим підвіконню, або до ширини отвору додати 5-10 см на кожну сторону. Ширина розраховується шляхом вимірювання відстані від краю рами до зовнішнього краю, при цьому підвіконня не повинен перекривати радіатор опалення.
3
Довжина відливу - це відстань між зовнішніми бічними укосами плюс 6-8 см. Ширина - від зовнішнього краю до рами вікна плюс 3-5 см, так як відлив повинен випирати за зовнішню стіну.
4
Вимірювання отвору без зовнішньої чверті проводиться також з урахуванням того, що при вимірюванні ширини і висоти самого отвору необхідно відняти 1,5-2 см, залежно від кривизни стін. При вимірюванні висоти також необхідно пам'ятати, що якщо вікно має підставочний профіль, його вертикальний розмір не входить у висоту вікна. Довжина і ширина підвіконня й відливу вимірюються за схемою, описаною раніше.
Корисна порада
Якщо ви вирішили поміняти відразу кілька вікон, то важливо не забувати про те, що в цегляних будинках розміри віконних отворів можуть відрізнятися один від одного на кілька сантиметрів, або мати нестандартну форму. У цьому випадку виміри необхідно проводити з особливою ретельністю або звернутися до професіонала.