Як відформатувати пам'ять смартфона.

форматування (повним скиданням) смартфона називається знищення інформації користувача на пристрої. Таким чином, смартфон повертається до заводських налаштувань, а всі встановлені додатки видаляються. Це може знадобитися у випадках неправильної роботи («глюків») смартфона.
Інструкція
1
Для початку збережіть контакти на карту пам'яті, якщо це необхідно. Відкрийте список контактів, виберіть «Функції» -> «Відзначити/зняти" -> "Відзначити все». Потім «Функції» -> «Скопіювати» -> «На карту пам'яті». Після цього видаліть з карти пам'яті всі папки з встановленими додатками, так як після повного скидання вони працювати не будуть, що може викликати певні помилки. Потім витягніть карту пам'яті.
2
Форматування смартфонів Nokia може здійснюватися одним із таких способів. Перший - наберіть * # 7370 #. Після цього введіть код підтвердження форматування смартфона. Як правило, стандартним є 12345, якщо він не був вами змінений.
3
Другий варіант застосовуйте тоді, коли перший не приносить результатів, або смартфон не включається. Наступні дії проводите з вимкненим пристроєм. Одночасно натисніть три клавіші: клавішу виклику, 3, *. Не відпускаючи їх, натисніть на кнопку включення смартфона. Через деякий час з'явиться заставка, що повідомляє про форматування.
4
Для деяких моделей смартфонів Nokia необхідно затискати інші три клавіші: - N78: *, 3, клавіша мультимедіа; - N97: left shift, space, backspace; - 5800: кнопка виклику (зелена трубка), кнопка відбою (червона трубка), кнопка фото; - E55: spacebar, #, backspace.
5
Після цього смартфон перезавантажиться. Протягом декількох хвилин (близько п'яти) світитиметься екран без будь-якої іншої інформації. В цей час не здійснюйте жодних дій зі смартфоном, а чекайте, поки він не включиться в стандартному режимі.
6
Щоб скинути настройки на заводські в смартфонах Samsung, введіть * 2767 * 2878 #, після цього вкажіть код підтвердження - 00000000 (вісім нулів). Для здійснення повного форматування, затисніть наступні три кнопки: 8, 0, кнопка включення.
7
Щоб відформатувати пам'ять смартфона Siemens SX1, одночасно затисніть три клавіші: *, #, кнопка включення.