Як потрапити до Великобританії.

Великобританія займає територію, повну природних контрастів. Це і мальовничі озера Шотландії, і зачаровують берегові обриви Північної Ірландії, і бездоганно доглянуті галявини та парки Англії, і казкові гори Уельсу. Кожен куточок насичений самобутньою культурою і цікавими звичаями. Щоб потрапити до Великобританії, в першу чергу, необхідно правильно оформити документи.
Вам знадобиться
  • - віза;
  • - закордонний паспорт;
  • - гроші.
Інструкція
1
Зверніться в туристичну компанію з достатнім досвідом роботи за обраним напрямом. Перевірте і проаналізуйте інформацію про її діяльність, спираючись на відгуки туристів, що відвідали Великобританію при замовленні туру в даному агентстві. Ознайомтеся з документами фірми. При необхідності зверніться до знає юристу.
2
Проконсультуйтеся в обраному агентстві з усіх питаннь, замовляючи тур до Великобританії. Дотримуйтесь всіх запропонованих рекомендація щодо оформлення документів. Вони повинні супроводжуватися грамотним перекладом на англійську мову.
3
При оформленні візи особисто пройдіть необхідну процедуру для зняття біометричних даних. Для цього зверніться у Британський Візовий Центр. Ця процедура являє собою електронне сканування кінчиків пальців і виконання цифрової фотографії. Для вдалого проведення біометрії ваші руки повинні бути в належному вигляді: без подряпин, без барвників та ін. Те ж саме відноситься і до лиця. Зняття біометричних параметрів є обов'язковим для всіх, за винятком дітей віком до 5 років. Для проходження процедури дітей старшого віку, від 5 до 14 років, повинен супроводжувати дорослий. Підлітки від 14 до 18 років можуть відвідати Візовий центр самостійно.
4
Оформіть візу. Термін її виготовлення - не більше 6 місяців. Ваш пакет документів повинен включати в себе наступне: кольорову фотографію на білому фоні розміром 3,5 см на 4,5 см. Також необхідна заповнена і підписана анкета і закордонний паспорт, термін дії якого повинен закінчуватися саме раннє через 6 місяців після закінчення планованої поїздки до Великобританії . Крім того, в ньому повинна знаходитися хоча б одна чиста сторінка. Потім знадобиться довідка з роботи із зазначенням вашої посади, щомісячного або річного доходом. Буде незайвим надання копій документів про власність, наприклад, на квартиру, машину, дачу і т.д. Додатково надайте документи, що підтверджують вашу фінансову спроможність. Приміром, виписку банківського рахунку, зроблену не пізніше, ніж за 28 днів до подачі документів. Залишок коштів на рахунку повинен приблизно в 2 рази перевищувати вартість туру.
5
Якщо ви відправляєтеся до Великобританії з дітьми, то зробіть копію свідоцтва про їх народження і оформите довідку з їх місця навчання. У випадку, коли дитина збирається в подорож без батьків, необхідно надати довідку з роботи одного з батьків. При цьому слід зазначити посаду і дохід. Зробіть довіреність від другого батька на виїзд дитини за кордон. Якщо разом з вами до Великобританії поїде пенсіонер, то буде потрібна копія його пенсійного посвідчення.