Як зменшити довгий ніс.

Довгий ніс не завжди виявляється такою вже страшною проблемою, який він здається його власницям. По-перше, це - родзинка, яка відрізняє від інших. По-друге, цю особливість можна обіграти так, що деякий надлишок довжини буде практично не помітний.
Інструкція
1
Не так давно в моду увійшли окуляри. І якщо раніше багато соромилися їх носити, воліючи контактні лінзи, то зараз навіть володарі здорових очей норовлять прикрасити обличчя цим аксесуаром. Для корекції довгого носа це відмінне рішення. Зайдіть в оптику і приміряйте оправи різних форм. Виберіть дві-три, які найбільш вам йдуть. Зверніть увагу, що вони повинні бути різного кольору і підходити до будь-якого костюму. Тоді ви не тільки приховаєте свою невелику особливість, але і знайдете новий стильний образ.
2
На відміну від окулярів, яскраві аксесуари - шийні хустки, коміри, великі прикраси, були і будуть модними завжди. Вони тільки трохи змінюють форму, колірне рішення і фактуру. Використовуйте весь цей арсенал, щоб відвернути увагу від довгого носа. Надіньте великі сережки або кольє з натуральним важким каменем. Пов'яжіть на шию шарф або палантин з привертає увагу малюнком. Таким чином ви перемкніть погляди оточуючих зі свого обличчя на стильні доповнення до вбрання.
3
Скоректуйте довжину носа за допомогою макіяжу. Для цього нанесіть на кінчик тональний крем більш темного відтінку, ніж той, який ви використовуєте звичайно. Ретельно розтушуйте кордону між квітами. Трохи припудріть. Виділіть очі, нафарбувати їх двома-трьома шарами туші. Або візьміть блиск для губ і надайте їм обсяг. Все це відверне увагу від середньої частини обличчя.
4
Підберіть відповідні головні убори. Найкраще приховують довгий ніс всілякі кепки і капелюхи. Придбайте декілька, щоб можна було компонувати їх з іншими нарядами і змінювати в залежності від пори року.
5
Зробіть чубок. Якщо така стрижка вам піде, це допоможе зрівноважити риси обличчя, приховати довгий ніс. Чубчик повинна бути пряма, що закриває весь лоб і закінчується по лінії брів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що найчастіше проблеми в зовнішності помітні тільки вам самим. А всі інші просто не звертають на них уваги. Будьте доброзичливим відкритою людиною. Тоді ваш маленький дефект буде сприйматися лише як пікантна особливість.
Ніс є центральною частиною обличчя. Він надає рисам індивідуальність, формує неповторний образ кожної людини. Але, на жаль, багато в тій чи іншій мірі незадоволені його формою або розмірами. Як бути, якщо ваш ніс здається вам занадто великим?
Вам знадобиться
  • - пудра;
  • - бронзер;
  • - олівець або фарба для брів.
Інструкція
1
Скористайтеся декоративною косметикою для скульптування особи. Для того, щоб візуально зменшити ніс, нанесіть на обличчя пудру в тон вашої шкіри. Потім за допомогою товстої м'якої кисті і бронзера затемните кінчик носа і його бічні поверхні, виділіть лінію скул. Акуратно розтушуйте пальцем різкі лінії переходу одного тону в інший. Якщо під рукою не виявилося пудри, скористайтеся тональним кремом.
2
Скоректуйте лінію брів, надавши їм більший вигин і чіткі контури. Рідкісні і сильно вищипані брови виділіть олівцем, тінями, або спеціальною фарбою. Наносячи макіяж, намагайтеся робити акцент на них і на очах, щоб відвернути увагу від інших рис обличчя.
3
Надайте волоссю об'єм для зорового зменшення пропорцій носа. Робіть начісування і високі зачіски. При укладанні волосся відмовтеся від прямих проборов. Якщо ви не можете уявити себе без чубчика, зупиніться на подовжених варіантах, які зручно буде прибрати набік.
4
Спробуйте зменшити ніс за допомогою гімнастики для мімічних м'язів. Керолл Маджіо, косметолог із США, у своїй книзі «Аеробіка для шкіри і м'язів обличчя» докладно описує вправи, здатні, на її думку, вкоротити і звузити ніс. Регулярно виконуйте рекомендації автора і крім обіцяного результату ви отримаєте гарний колір обличчя і підтягнуту шкіру.
5
Якщо ви налаштовані радикально, зверніться у клініку пластичної хірургії. Обговоріть з лікарем всі ризики і можливі наслідки операції по зменшенню розмірів носа. Будьте готові до того, що результат блискуче проведеної ринопластики може вас не задовольнити і процедуру доведеться провести знову.
Корисна порада
Зверніться з вашою проблемою до психотерапевта. Можливо, він допоможе поглянути на ситуацію по-іншому і думка про необхідність зменшення носа втратить свою актуальність.