Як встановити захист файлу.

Захист електронних даних може знадобитися в тих випадках, коли вам необхідно забезпечити конфіденційність інформації на комп'ютері, до якого мають доступ інші люди. Це можна здійснити як за допомогою засобів операційної системи, так і спеціальних утиліт.
Вам знадобиться
  • - програма Universal Shield.
Інструкція
1
Використовуйте можливість приховування папок, щоб захистити свої документи на комп'ютері. Для цього клацніть правою кнопкою миші по директорії, виберіть пункт «Властивості» і в розділі «Загальні» встановіть прапорець біля опції «Прихований». Далі клацніть «ОК», перейдіть в меню «Сервис» вікна будь папки, виберіть пункт «Властивості папки», далі зайдіть у вкладку «Вид» і зніміть прапорець з пункту «Відображати приховані файли і папки», потім клацніть «ОК».
2
Скористайтеся опцією шифрування файлів вбудованої в операційну систему Windows, щоб забезпечити захист документів. Для цього правою кнопкою миші клацніть по файлу, виберіть пункт «Властивості», перейдіть у вкладку «Загальні» і клацніть «Додатково», включите опцію «Шифрувати вміст для захисту даних». Дана можливість доступна тільки в файлової системі NTFS.
3
Використовуйте спеціальні утиліти, щоб захистити файли і папки, наприклад, Universal Shield. Цей додаток являє собою зручний інструмент, який може забезпечити безпеку вашої інформації за допомогою приховування і шифрування. Приховати файли ви можете з використанням маски, а також передбачити різні правила доступу: читання, видимість, запис або видалення. Також ви можете встановити автоматичне блокування даних.
4
Для вибору даних для захисту програмою клацніть по кнопці Protect, у вікні, виберіть тип даних - файл, маска, диск або папка. У правій частині вікна вкажіть сам об'єкт, який необхідно захистити, далі встановіть тип захисту за допомогою кнопки Properties encrypt.
5
Виконайте шифрування файлів, для цього клацніть кнопку Protect і в вікні, клацніть Encrypt, вкажіть алгоритм шифрування, а також пароль. Додатково ви можете встановити обмеження доступу до системних папок операційної системи, таким як «Мої документи», «Вибране», до панелі управління, а також запобігти зміни системної дати і часу. Ці опції можна встановити за допомогою меню File і команди Security tricks.