Як лікувати низький гемоглобін.

Одне з найпоширеніших відхилень у загальному аналізі крові - зниження гемоглобіну. Воно може бути викликано як серйозними захворюваннями, так і незначними порушеннями здоров'я. Незалежно від причини, що викликала анемію, необхідно обстеження і лікування.
Вам знадобиться
  • - волоські горіхи;
  • - родзинки;
  • - чорнослив;
  • - курага;
  • - лимонний сік;
  • - мед;
  • - залізовмісні препарати.
Інструкція
1
Скоректуйте харчування. Збагатите свій раціон продуктами з високим вмістом заліза. До них відносяться печінка, язик, яловичина, гречана каша, квасоля. Налягайте на свіжі овочі і фрукти, деякі з них багаті залізом, а деякі - вітаміном С, який сприяє кращому засвоєнню такого необхідного вашому організму мікроелемента.
2
Навіть скоригувавши харчування і збагативши свій раціон продуктами, багатими залізом, можна не досягти бажаного результату. Причина найчастіше криється в несумісності деяких продуктів. Приміром, злаки уповільнюють всмоктування заліза, тому хліб, каші і макарони вживайте окремо від м'яса. Не зловживайте чаєм і кавою, через них залізо гірше засвоюється.
3
Частіше бувайте на свіжому повітрі, тривалі прогулянки сприяють підвищенню рівня гемоглобіну. Регулярно провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте, приплив свіжого повітря поліпшить ваше самопочуття.
4
При значному зниженні гемоглобіну проконсультуйтеся з терапевтом або гематологом з приводу прийому залізовмісних препаратів. Пропийте їх курсом не менше місяця, після чого здайте контрольні аналізи. У деяких випадках необхідний додатковий прийом вітамінів та інших лікарських засобів. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря.
5
У важких випадках не відмовляйтеся від госпіталізації. Не завжди в умовах поліклініки можна виявити причину анемії і призначити лікування. Часом потрібно дообстеження, лікування основного захворювання, що викликало зниження гемоглобіну, та ін'єкції серйозних препаратів. Іноді не обійтися без переливання крові.
6
Скористайтеся відомим народним засобом для підняття гемоглобіну. Змішайте в рівних кількостях волоські горіхи, родзинки, чорнослив, мед і курагу. Подрібніть всі інгредієнти за допомогою м'ясорубки. Додайте до суміші кілька крапель лимонного соку і ретельно все перемішайте. Їжте по столовій ложці суміші тричі на день протягом місяця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a5KJQio-xMs