Як набратися духу.

Прийняти вірне рішення - це тільки половина справи. Найскладніше - набратися сміливості і зробити крок назустріч його здійснення. Здається, що якщо виконати задумане, то це виб'є звичну грунт у вас з під ніг. Адже невідомо, як все обернеться. Але ухвалене рішення вже вплинуло на вас. Не наслідувати йому - значить змінити себе.
Інструкція
1
Зазвичай сміливості не надають великого значення. Навколишні рекомендують вести себе тихо і не висовуватися. Сама життя влаштоване так, що найпростіше плисти за течією і підкорятися силам інерції. Але можна припустити, до чого призведе така поведінка. Як відомо, сила тяжіння на Землі працює в одну сторону - вниз. Усвідомте, що сміливість - це зовсім не відсутність страху, а розуміння того, що страх не є найголовнішим. Є щось важливіше того, чого ви боїтеся. Щоб набратися духу, зрозумійте, що для вас здійснити це рішення дійсно важливо.
2
Щоб зрозуміти, що вам щось дійсно важливе, і спокійно зважитися на це, зустріньтеся лицем до лиця зі своїм власним внутрішнім голосом. У спокійному місці, де ніхто вам не завадить, задумайтеся про свою проблему. Ваш внутрішній голос завжди чітко розуміє суть ситуації. Часто коливання відбуваються від того, що ви обманюєте себе, відмовляючись поглянути в очі тому, що насправді очевидно для вас.
3
Будьте свідомі. Адже ви прекрасно знаєте, в якому напрямку рухатися. Навіть якщо це здається неможливим, навіть якщо ви вважаєте, що не впораєтеся. Ви можете абсолютно не уявляти собі, як вирішити поставлене завдання. Просто перестаньте прикидатися перед собою, що ви не хочете цього. Навіть якщо зовсім неясно, як це отримати, просто визнайте, що здійснити це рішення вам необхідно.
4
Страх - це не перешкода, а покажчик напрямку, в якому потрібно йти. Прийнявши рішення, переходите до дій. Робіть це свідомо. Побоювання поступляться місцем рішучості. Адже те, чого ви боїтеся, не є властивістю самої мети. Це ваша реакція на неї, для інших вона здається цілком досяжною. Якщо хтось може, то чому не ви?
5
Якщо згадати, скільки людей шкодує про те, що здійснили щось, і порівняти з кількістю тих, хто шкодує про те, на що так і не зумів зважитися, то друге буде настільки більше, що це може здатися неправдоподібним . Проте це так. Нерідко люди не наважуються на найпрекрасніші пригоди свого життя, про що потім шкодують. Не приєднуйтесь до них. Живіть своїм власним життям, зробіть те, що хочете.