Як намалювати купол. яловичина картопля горщик.

Для того щоб намалювати купол і він виглядав гармонійним доповненням будівлі, важливо не тільки відобразити в малюнку його форму, головне за допомогою кольору зробити його об'ємним, тривимірним.
Інструкція
1
Намалюйте споруда, вінчати яке буде купол. Від вибору будівлі залежить форма, стиль і величина цієї споруди. Слідкуйте, щоб частини будівлі відповідали один одному за розмірами.
2
Оберіть форму купола, який ви хочете зобразити. Якщо ви хочете зобразити купола на російських православних церквах, намалюйте їх у вигляді цибулин - з яскраво вираженими опуклими бічними частинами і плавно звужуються вгорі. У грецьких і болгарських церков куполи не мають такого вигину, вони швидше нагадують яйце. Також ви можете зобразити склепіння зонтичного типу, складені з клинів, надайте їм вигин або закрутіть таким чином, щоб клини сходилися вгорі, зробивши повний поворот навколо підстави. Якщо купол розташований на споруді, що має в зрізі квадрат, він може складатися з чотирьох частин арочного типу, які сходяться у верхній частині. Такі купола нагадують піраміду зі згладженими гранями і називаються вітрильними.
3
Розфарбуйте купола. Для того щоб вони виглядали щільними і непрозорими, використовуйте гуаш. Виберіть фарбу самі, куполи бувають синіми, рожевими, зеленими, головне, щоб відтінок гармоніював з основним кольором будівлі. Якщо ви хочете зобразити золоті куполи, використовуйте жовтий і червоний відтінки, також ви можете застосувати спеціальну золоту гуаш. Якщо ви хочете зробити малюнок легким і прозорим, віддайте перевагу акварельними фарбами.
4
Пам'ятайте головне правило: щоб купол не виглядав плоским, необхідно виконати фарбування в тій же техніці, як і всі об'ємні предмети, тобто врахувати фактор світла. Визначте, звідки освітлення падає на купол, намалюйте на поверхні зони світла, півтіні і тіні. Доповніть малюнок відблиском і рефлексом в самій темній частині. Якщо ви малюєте золоті куполи, легкими мазками позначте відображення небесної синяви на позолоті.