Як налаштувати М-Агент.

Mail.ru агент являє собою програму, яка дозволяє здійснювати обмін миттєвими повідомленнями з абонентами, відправляти смс-повідомлення на мобільні телефони, а також виробляти управління поштою в ящику mail.ru і обмінюватися файлами в режимі реального часу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Запустіть програму-браузер, щоб виконати завантаження і настройку мейл-агента. Перейдіть по посиланню mail.ru, клацніть по вкладці «Агент». У вікні, виберіть потрібну версію програми для закачування, наприклад, для мобільного телефону або для певної версії операційної системи комп'ютера. Клацніть по вибраній версії і в правій частині вікна натисніть «Завантажити». Дочекайтеся завершення закачування, запустіть інсталяційний файл.
2
Виконайте установку програми на комп'ютер, для цього дотримуйтесь вказівок майстра. Оберіть мову додатки «Російський», в наступному вікні встановіть прапорці біля потрібних опцій, наприклад, «Створити ярлики», «Встановити для всіх користувачів».
3
Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі, щоб виконати настройку Mail.ru Агента. Введіть свій логін і пароль у системі. У правому нижньому кутку екрану з'явиться значок програми. Клацніть двічі по його значку, відкриється вікно програми. Далі натисніть кнопку «Меню», виберіть пункт «Налаштування програми».
4
Потім виберіть опцію «Обліковий запис», при необхідності додайте аккаунт з icq яких соціальних мереж. Також встановіть параметри з'єднання з інтернет, якщо ваш комп'ютер підключається через локальну мережу. У цьому випадку введіть адресу сервера і порт і клацніть «ОК». Виберіть опцію «Налаштування кольору», щоб налаштувати зовнішній вигляд Mail.ru Агента.
5
Виконайте настройку веб-камери в агента. Для цього перейдіть в «Налаштування програми» і виберіть опцію «Голос і відео». Виберіть за потребою пристрої для відтворення та запису звуку, якщо їх підключено кілька. Ви також можете встановити прапорець в опції «Посилення мікрофона», тоді він буде працювати в режимі максимальної чутливості.
6
Зі списку виберіть потрібну веб-камеру, щоб налаштувати відеодзвінки в мейл-агенті. При необхідності встановіть прапорець у полі «Дозволити іншим користувачам знаходити мене по наявності веб-камери». Клацніть «ОК». У пункті «Повідомлення» налаштувань ви можете встановити різні опції для отримання і відправки повідомлень, наприклад, включити можливість зберігання архіву ваших листів.