Як накопичити на машину.

В сучасний час машина не розкіш, а необхідність. На її покупку потрібні значні кошти, які є не у кожного. В цьому випадку постає питання накопичення коштів. Підійдіть до цього питання творчо, заручитеся підтримкою рідних і їх згодою ділити з вами можливі позбавлення.
Інструкція
1
Визначтеся з ціновим діапазоном, подумайте, яку машину ви хочете купити: якій моделі і марки, нову або підтриману, а також зі строком, протягом якого ви хочете накопичити на машину. Від цього залежить необхідна сума.
2
Визначтеся з сумою, яку треба відкладати щомісяця. Проведіть нескладний математичний розрахунок: вартість машини розділіть на кількість місяців - от і необхідна сума.
3
Оцініть свої фінансові можливості об'єктивно. Економісти вважають, що реально відкладається сума не повинна перевищувати 10-15% від вашого доходу.
4
Напишіть заяву за місцем роботи з приводу перерахування певної частини вашої зарплати на рахунок, який ви попередньо відкрили в банку. Таким чином, грошові кошти будуть накопичуватися автоматично.
5
Якщо у вас вже є які-небудь заощадження, відкрийте вклад з можливістю його поповнення. Так ви зможете захистити свої кошти від інфляції. Крім того, банк гарантує збереження ваших грошей.
6
Обмежте свої великі витрати або зовсім відмовтеся від них. Подумайте, від чого ви можете відмовитися, може бути від запланованого відпочинку за кордоном чи якоїсь великої покупки?
7
Визначте коло трат, без яких обійтися не можна. Решта намагайтеся обмежити або зовсім відмовтеся від них. Також урежьте витрати на розваги, походи в кафе та інші розважальні заклади. Спробуйте економити на таксі - маршрутному і звичайному, користуйтеся громадським транспортом.
8
Скористайтеся можливістю авто-кредитування, якщо ви хочете стати авто-власником негайно.
9
Якщо ви прислухаєтеся до наших рекомендацій, ви зможете накопичити необхідні кошти на придбання машини з найменшими втратами і максимально швидко.
Зверніть увагу
Як накопичити гроші на машину? Не є секретом те, що бажання отримати машину для багатьох людей означає не просто похід в автосалон за вподобаному автомобілем. В першу чергу, для більшої кількості стражденних отримати довгоочікуване авто, виникає проблема пошуку необхідної суми грошових коштів для покупки (початкового внеску по кредиту).
Корисна порада
Як накопичити гроші на машину? Звичайно, це питання не є риторичним, але відповісти на нього може далеко не кожен. У будь-якої людини є обов'язкові витрати, уникнути які просто не представляється можливим. Головним на даному етапі - це визначитися, для якої саме мети ви збираєтеся збирати. Тоді вас більше не буде терзати питання про те, як накопичити гроші на машину. Адже ви вже визначилися з метою.