Як визначити друковані аркуші.

Друкованим листом прийнято називати паперовий лист будь-якого формату, на якому текст видрукуваний з одного боку. Але також у вигляді умовних друкованих аркушів постають перед користувачем комп'ютера документи в багатьох додатках. А для інших програм передбачена опція перегляду сторінок в тому вигляді, в якому вони будуть виведені на друк. Щоб визначити друковані аркуші, їх вид, кількість, формат, необхідно скористатися інструментами конкретного додатка.
Інструкція
1
наочно все друкований аркуш виглядає в текстовому редакторі Microsoft Office Word і в аналогічних йому програмах. За замовчуванням листи в документі Word створюються в книжковій орієнтації (верхній край документа вже, ніж бічний) і форматом А4. Щоб побачити друкований аркуш цілком, встановіть на вкладці «Вид» в розділі «Масштаб» значення «Ціла сторінка» і натисніть кнопку ОК.
2
Визначити, яким буде вигляд друкованого аркуша, можна й іншим способом. На вкладці «Вид» в розділі «Режими перегляду документа» натисніть на кнопку «Режим читання» - ви побачите повноцінну друковану сторінку у вікні свого редактора. Щоб вийти з цього режиму, натисніть на кнопку «Закрити» у правому верхньому кутку вікна.
3
Але в режимі редагування документа такий масштаб не завжди буває зручний, тому натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна і виберіть в меню «Друк» пункт підміню «Попередній перегляд». В режимі перегляду ви можете встановити нову орієнтацію сторінки і формат.
4
Використовуйте відповідні кнопки і випадні списки на панелі меню в розділі «Параметри сторінки». Щоб вийти з даного режиму і повернутися до режиму редагування документа, натисніть кнопку на панелі меню «Закрити вікно попереднього перегляду».
5
В документах Microsoft Office Excel, блокнотах, графічних редакторах та інших додатках друковані аркуші в режимі редагування документа не завжди відображаються. Щоб визначити, як буде виглядати документ при виводі на друк, також скористайтеся можливістю попереднього перегляду документа. Ця опція завжди знаходиться в меню «Файл».
6
Поставити додаткові параметри для документів, що виводяться на друк, ви зможете в вікні «Друк» - по скільки сторінок повинно розташовуватися на одному аркуші, чи повинна бути печатка двосторонньої, які сторінки - парні чи непарні - будуть роздруковані. Використовуйте відповідні кнопки у вікні «Друк». Викликається воно також з меню «Файл».