Як відкривати файли з одного клацання.

В операційній системі Microsoft Windows багато елементів можуть бути налаштовані користувачем під свої потреби і у відповідності зі своїм смаком. Звикнувши відкривати сторінки в мережі інтернет одиночним кліком миші, користувач може зацікавитися, чи можна відкривати файли з одного клацання миші, наприклад, на «Робочому столі» або в папках? Де і які настройки для цього потрібно змінити?
Інструкція
1
Здавалося б, всі налаштування, які стосуються миші, повинні знаходитися у вікні «Властивості: Миша». Однак щоб задати параметри для відкриття файлів і папок одним кліком, необхідно викликати зовсім інший компонент - «Властивості папки». Зробити це можна кількома способами.
2
Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Властивості папки», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється потрібне діалогове вікно. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть потрібний значок відразу.
3
Інший спосіб: відкрийте будь-яку папку в будь-якій директорії на своєму комп'ютері. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс». У випадаючому меню клікніть лівою кнопкою миші по останньому пункту «Властивості папки».
4
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Загальні». У розділі «Клацання мишею» встановіть маркер в поле навпроти рядка «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком». У підпунктах ви зможете встановити спосіб відображення підпису значків, - встановіть маркер в потрібному для вас полі.
5
Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте вікно «Властивості папки», натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна. Тепер всі ваші файли будуть відкриватися або запускатися з одного клацання миші.
6
За замовчуванням файли відкриваються лівою кнопкою миші. Якщо ви - лівша, перенастройте миша під ліву руку. Через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Принтери та інше обладнання», виберіть значок «Миша», відкриється нове вікно.
7
Перейдіть на вкладку «Кнопки миші» і встановіть маркер в поле «Обміняти призначення кнопок» у розділі «Конфігурація кнопок». Нові налаштування вступлять в силу негайно. Натисніть на кнопку «Застосувати» вже правою кнопкою миші і закрийте вікно.