Як відкрити категорію С. отримання прав категорії с.

Категорія С необхідна водієві для отримання права керування автомобілями масою більше 3,5 тонн. Це вантажні автомобілі - самоскиди, фургони, пікапи, автомобілі-цистерни і т.д. До них не належать автобуси і великі фури, а також невеликі вантажні ГАЗелі і фургони. Відкрити категорію С можуть тільки особи старше 18 років. Якщо ви вирішили отримати права з категорією С, дотримуйтесь наших порад і у вас все вийде.
Вам знадобиться
  • - документи, що посвідчують особу;
  • - медична довідка;
  • - гроші;
  • - комплект квитків для теоретичного іспиту.
Інструкція
1
Виберіть автошколу для навчання. Вибір здійснюйте не тільки на підставі пропонованих цін, але і за рекомендаціями друзів і знайомих. Рівень навчання в різних школах відрізняється, тому вибирайте автошколу з найбільш досвідченими інструкторами і максимальним відсотком здачі іспитів в ГИБДД.
2
Пройдіть обов'язковий курс навчання, що складається з теоретичних лекцій та практичних занять. Уважно слухайте інструкторів та викладачів, записуйте найбільш важливі відомості, запам'ятовуйте особливості управління автомобілем і правила дорожнього руху.
3
У районній поліклініці оплатіть і пройдіть медогляд відповідно до вимог. Отримайте підпису всіх необхідних фахівців та узагальнені висновки.
4
Вивчіть напам'ять всі 40 квитків (кожен складається з 20 завдань) з комплекту квитків для категорії С. Здайте теоретичний іспит в автошколі (умови здачі розрізняються в різних школах, але найчастіше допускається 2 помилки).
5
Після того, як ви від'їздили з інструктором всі практичні годинник, переконайтеся в тому, що впевнено почуваєте себе за кермом і не потребуєте додаткових заняттях. Здайте практичний іспит на категорію С в автошколі на автодромі, який включає в себе зупинку і трогание на підйомі, паралельну парковку заднім ходом, «змійку», розворот, в'їзд в бокс (на вибір екзаменатора). Потім виїжджайте з інструктором-екзаменатором в місто. Виконуйте всі вимоги екзаменатора, дотримуючись усіх правил дорожнього руху.
6
Якщо скласти іспити відразу не вдалося, спробуйте знову через якийсь час. Візьміть додаткові уроки водіння для закріплення практичних навичок, підучити квитки.
7
Наступний етап: здайте ті ж самі іспити (практичний і теоретичний) в присутності інспектора ДІБДР.
8
Надайте всі необхідні документи (водійську картку, паспорт, медичну довідку) в ГИБДД, оплатіть мито за посвідчення і збір за здачу іспитів. Чекайте отримання нових прав!
Зверніть увагу
Теоретичний іспит можна не здавати, якщо ви недавно відкрили категорію Д. Результати іспиту зберігаються протягом 3 місяців. Тобто якщо ви здавали теоретичний іспит на категорію Д 3 місяці і 1 день назад, то він уже не дійсний.