Як зшити крокодила.

Щоб шити іграшки своїми руками, зовсім не обов'язково спустошувати прилавки магазинів тканини. З непотрібних клаптиків і шматочків фетру можна створити цілий зоопарк, в якому можна поселити симпатичного, зовсім не страшного і дуже простого у виконанні крокодила.
Інструкція
1
Підберіть тканину для майбутнього крокодила. Краще вибирати щільну тканину або фетр. Звичайно, зазвичай крокодилів роблять зеленими, але ніщо не заважає вам придумати забарвлення веселіші. Можна навіть використовувати різнокольорові клаптики, щоб крокодил вийшов зовсім святковим. Крім основної тканини вам знадобляться невеликі шматки червоного, білого і жовтого кольорів - для оформлення пащі і очей.
2
Викрійки Перемалюйте на щільний папір або картон і виріжте. Тканина складіть навпіл. Накладіть викрійки на тканину і обведіть Кравецьким дрібному. Виріжте деталі, не забуваючи робити припуски на шви (на зуби припуски не залишайте). Викрийте дві основні деталі, дві червоні для пасти, дві білі для зубів і дві жовті для очей.
3
Дві червоні деталі зшийте один з одним по рівному краю. Приколіть їх шпильками до основних деталей і прошийте верхню частину пасти і верхню частину тулуба, вставивши одну деталь зубів. Так само прошийте і нижню частину пасти і тулуба. Потім зшийте основні деталі, залишаючи отвори для набивання.
4
Тепер виверніть заготівлю на лицьову сторону. Вивернути лапи і хвіст буде важко - використовуйте для цього щось тонке, наприклад, спицю для в'язання.
5
Починайте набивати іграшку. Спочатку набийте лапи - вставляйте набивку невеликими шматочками і рівномірно розподіляйте всередині. Потім набийте голову і хвіст, а потім вже і весь тулуб. Потайним швом зашейте отвори, які ви залишали для набивання. Пришийте очі. При бажанні такого крокодила можна прикрасити бісером або намистинами, стрічками або аплікаціями, щоб він не виглядав настільки грізно.
Корисна порада
Якщо ви хочете змінити розмір крокодила, то Перемалюйте викрійки на папір, розкреслену клітинками потрібного вам размера.Старайтесь підбирати тканину, однакову за щільністю, для всіх деталей.