Як налаштувати інтернет на телефоні в мережі Utel. настройка в gprs глофіш в мережі Ютел.

Абоненти оператора Utel можуть активувати послугу під назвою «Мобільний інтернет», яка дає можливість в будь-якому місці і в будь-який час користуватися ресурсами інтернету. Доступ до мережі в даному випадку можливий завдяки телефону з підтримкою GPRS або телефону, підключеного до комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо ви хочете скористатися «Мобільним інтернетом», тоді ви повинні дізнатися, чи підтримує ваш телефон технологію GPRS. Подібну інформацію можна знайти в інструкції до мобільного телефону. Крім того, необхідно активувати саму послугу GPRS, налаштувати телефон або, якщо необхідно, комп'ютер.
2
Підключення послуги GPRS доступно всім абонентам оператора через відправку смс-повідомлення на короткий номер 100. В тексті SMS вкажіть код 311 * 1 (для активації) або 311 * 0 (для деактивації). Також вам в розпорядження надаються USSD-запит и * 100 * 311 * 1 # та * 100 * 311 * 0 # для підключення і відключення відповідно. Не забувайте і про голосове меню, доступне за номером 100 * 311.
3
Завдяки U-кабінету клієнти компанії Utel теж можуть активувати послуги. Для цього необхідно зайти в сам кабінет, вибрати номер присоединяемого телефону на сторінці під назвою «Зведений баланс» або в бічному меню. Перед вами відкриється сторінка «Мобільний телефон GSM: ...», на якій знадобиться розгорнути блок «Тарифний план ...» (ви зможете це зробити, натиснувши на посилання «Налаштування тарифу»). Навпаки відповідної послуги поставте галочку і підтвердіть збереження нових налаштувань тарифу.
4
Якщо ви будете виходити в інтернет через комп'ютер, то для його налаштування ви повинні ввести деякі дані. В графі "APN (Access Point Name, Точка доступу)" вкажіть internet.usi.ru. Поле, призначене для логіна і пароля користувача, залиште порожнім. Як телефону для з'єднання впишіть номер * 99 *** 1 #.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що тарифікуватися буде лише обсяг отриманої і переданої інформації, незалежно від того, скільки часу ви провели в мережі. Плата за підключення послуги відсутня, кошти стягуються тільки за скачуваний контент.