Як з'єднати два комп'ютери через мережеві карти.

Комп'ютери прийнято об'єднувати в локальні мережі для забезпечення синхронного доступу в інтернет або швидкого обміну інформацією. Коли необхідно побудувати мережу, що складається з двох ПК, можна не застосовувати роутери або свічі.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте мережевий кабель потрібної довжини з коннекторами LAN на обох кінцях. Краще використовувати кручену пару, підготовлену для прямого з'єднання ПК. Підключіть цей кабель до мережевих карт обох комп'ютерів. Включіть їх і дочекайтеся завантаження операційної системи. Через деякий час відбудеться автоматичне визначення і настройка локальної мережі.
2
В даному випадку мережеві адаптери використовують динамічні IP-адреси. Відкрийте меню «Мережеві підключення», розташоване в панелі управління. Клікніть правою кнопкою миші по значку локальної мережі і виберіть пункт «Властивості». Відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IР. Виділіть цей пункт і натисніть кнопку «Властивості».
3
Знайдіть і активуйте функцію «Використовувати наступний IP-адреса». В поле «IP-адреса» введіть його значення, наприклад 196.194.192.1. Збережіть налаштування даного мережевого адаптера, натиснувши кнопку «Застосувати». Закрийте використовуване меню.
4
Перейдіть до іншого комп'ютера і виконайте аналогічну процедуру. Введіть значення IP-адреси, що відрізняється від адреси першого комп'ютер останньою цифрою, наприклад 196.194.192.2. Якщо ви хочете підключити обидва комп'ютера до інтернету, то налаштуйте з'єднання на одному з них.
5
Відкрийте властивості цього підключення. Знайдіть і виберіть вкладку «Доступ». Поставте галочку поруч із пунктом «Дозволити використання цього з'єднання з інтернетом іншим мережевим користувачам». Виберіть в наступному пункті вашу локальну мережу. Збережіть зміни параметрів і перезавантажте комп'ютер.
6
Відкрийте властивості мережевої карти іншого комп'ютера. В налаштуваннях протоколу TCP/IP знайдіть поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Заповніть ці пункти, ввівши в них IP-адреса комп'ютера, який підключений до інтернету. Перевірте налаштування брандмауера, якщо комп'ютер не отримав доступ до мережі.