Як створити жорсткий диск.

Створення віртуального жорсткого диска є зручним вирішенням багатьох завдань, наприклад, зберігання інформації в зашифрованому вигляді. Здійснити дану операцію можна за допомогою штатних засобів операційної системи, використовуючи утиліту "Керування комп'ютером".
Інструкція
1
Щоб створити в системі віртуальний жорсткий диск, виконайте наступні дії. Клікніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть пункт «Управління». Після цього клікніть в списку, що з'явився правою кнопкою миші по розділу «Управління дисками» і виберіть пункт «Створити віртуальний жорсткий диск».
2
У вікні вкажіть настройки для створюваного жорсткого диска. Клікніть по кнопці огляд, виберіть папку, в якій буде зберігатися файл віртуального жорсткого диска, задайте йому ім'я і натисніть кнопку «Зберегти». Задайте розмір диска. Виберіть одиниці виміру: мегабайти, гігабайти або терабайти, після чого у відповідному полі вкажіть числове значення. Далі виберіть один з двох форматів жорсткого диска: динамічне розширення або фіксований розмір.
3
Якщо ви зупините свій вибір на динамічному розширенні, то розмір файлу жорсткого диска з додаванням нових файлів буде поступово збільшуватися до заданого максимального. При видаленні даних розмір автоматично змінюватися не буде. Якщо ви зупинитеся на другому варіанті, то розмір файлу жорсткого диска буде спочатку дорівнює вказаному в налаштуваннях максимального. Рекомендується вибирати фіксований розмір. Після цього клікніть по кнопці ОК.
4
В системі з'явиться новий віртуальний диск. Клікніть по ньому правою кнопкою миші у вікні утиліти "Керування комп'ютером" і виберіть пункт «Ініціалізувати диск». У вікні виберіть необхідний диск, а також клацніть по пункту "У MBR (MBR-Master Boot Record)». Далі натисніть ОК.
5
Для роботи з віртуальним жорстким диском створіть на ньому новий розділ. Для цього клікніть правою кнопкою миші по неразмеченное області диска і виберіть «Створити простий том». Клікніть «Далі», після чого задайте бажану букву для диска, виберіть тип файлової системи, вкажіть мітку тому і поставте галочку навпроти «Швидке форматування». Завершіть процес створення простого томи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aZHgFUd5g1Q