Як відновити Micro SD флешку. Відновлення флешки microsd.

Такі носії, як флешки і карти пам'яті, часто піддаються різних ушкоджень. Може трапитися втрата інформації або випадкове форматування носія даних. Тому є способи відновлення даних з флешок.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - карта пам'яті;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виконайте відновлення фото/відео даних з флешки, для цього можна використовувати читання даних RAW за допомогою програми Easy Recovery, або створіть образ флешки за допомогою додатка flashnul і проведіть сканування образу на предмет наявності даних у певному форматі.
2
Збережіть дані з образу і проведіть повне форматування носія за допомогою комп'ютера/фотоапарата. Якщо виникає проблема з доступом до карти пам'яті, виконайте зачистку нульового сектора. Також спробуйте підключити карту пам'яті до комп'ютера не через фотоапарат і кабель, а за допомогою кардрідера, причому не на одному комп'ютері/ноутбуці.
3
Виконайте відновлення пароля флеш-карти. Якщо при вставці носія в телефон або інший пристрій виникає запит пароля, підключіть апарат до комп'ютера, перейдіть в папку C:/System, знайдіть в ній файл mmcstore, перейменуйте його і надайте розширення * .txt, далі відкрийте його за допомогою програми «Блокнот» . У файлі буде міститися пароль. Якщо цим способом не вдалося відновити доступ до Micro SD флешці, спробуйте інший спосіб, для нього вам знадобиться ще одна карта пам'яті.
4
Встановіть на неї будь пароль, підключіть до комп'ютера першу флешку, виконайте команду «Форматувати», далі замість першої вставте другу флешку, почекайте 5 секунд і введіть пароль, який ви встановили. Після форматування знову підключіть першу флешку.
5
Пристрій буде виявлено з усією збереженою інформацією, збережіть її на інший носій. Далі виконайте форматування і перейдіть в опцію «Встановити пароль» і змініть його на потрібний, потім видаліть. Таким чином, ви можете виконати відновлення запаролений флешки.
6
Використовуйте додаток R-Studio FAT для того, щоб відновити інформацію з MicroSd-карти пам'яті. Демонстраційну версію програми можна завантажити на офіційному сайті http://www.r-tt.com/downloads/rsd_en_5.exe. Виконайте команду «Сканувати» і у вікні даного вікна встановіть прапорець «Додатково шукати файли відомих типів».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TKGpSHkCECQ
Зверніть увагу
Відновлення інформацію з USB-флешки (USB-накопичувача). В основному руйнується таблиця розміщення файлів (FAT, NTFS), самі ж файли спокійненько зберігаються там, де й належить. Тому давайте спробуємо самостійно відновити інформацію без допомоги фахівців, звичайно для цього нам потрібно спеціальна обслуговуюча дані програмка (утиліта).
Корисна порада
Знайома ситуація: в один прекрасний момент сталося жахливе - флешка перестала відкриватися? Що ж тепер робити? Як відновити (врятувати) файли на ній? А може бути вона відкривається, але на ній немає інформації. Відновлення інформацію з USB-флешки (USB-накопичувача). Звичайно, цей спосіб підходить, якщо немає ніяких фізичних ушкоджень на флеш-карті, якщо вона, наприклад, потрапила під машину, то тут навряд чи допоможу будь-які програмні засоби.