Як відключити в ноутбуці цифрову клавіатуру. Як прибрати цифровий введення на комп'ютері.

NumPad - це спеціальна область клавіатури, призначена для більш зручного введення цифр, які розташовані в тому ж порядку, що і на звичайних калькуляторах. Також при виключенні режиму Numlock ці клавіші можуть бути використані в комп'ютерних іграх.
Інструкція
1
Для відключення цифрової клавіатури в ноутбуці скористайтеся клавішею NumLock в правому верхньому куті. Зазвичай при виключенні даного режиму гасне один із спеціальних світлодіодів, якщо такі є у вашій моделі. Те ж саме доступно і для звичайних комп'ютерів, до яких підключені відповідні моделі клавіатур. Включення відбувається аналогічним чином.
2
Якщо у вашій моделі ноутбука укорочена версія клавіатури, натисніть сполучення клавіш Fn + NumLk або будь-яким іншим, залежно від моделі комп'ютера. Найчастіше використовуються поєднання Ctrl + NumLk, Ctrl + Fn + NmLk та інші, щоб дізнатися комбінацію клавіш саме для вашого комп'ютера, перегляньте опис роботи з клавіатурою в інструкції до ноутбука.
3
Якщо у вас в ноутбуці відсутня цифрова клавіатура, зверніть увагу на окремі пристрої Num Pad, які продаються в комп'ютерних магазинах. Вони приєднуються до комп'ютера або ноутбука через USB-порт і працюють абсолютно так само, як і звичайна повна клавіатура з бічною панеллю. Є також бездротові моделі даних пристроїв.
4
Використовуйте їх в тих випадках, коли у вас ноутбук з укороченою клавіатурою, і вам часто доводиться користуватися додатками, що використовують в роботі цифри і знаки математичних дій, наприклад, калькулятор або "1C Бухгалтерія". Також часто клавіші з цифрової клавіатури використовуються в різних іграх, зазвичай вони виконають будь-які функції при відключеному режимі Num Lock, наприклад, функції клавіш зі стрілками і так далі. Також зручно їх використання в звичайних комп'ютерах, якщо є укорочений варіант клавіатури. У деяких випадках окремий Num Pad навіть зручніше, ніж той, що вбудований у вигляді бічної клавіатури.