Як переробити сільський будинок.

Більшість будинків в російських селах виглядає вкрай непривабливо. До цього призвело безліч причин, головна з яких-який час. Чорними коробками стоять колись добротні будинки і лякають всіх, хто проходить повз. Але існують деякі прийоми, які дозволять прикрасити сільський будинок. Одним з таких способів є монтаж еркера на фасаді мансарди.
Вам знадобиться
  • - обрізні дошки товщиною 25 і 50 мм, шириною 100 мм;
  • - будівельні та малярні інструменти, в тому числі бензинові та електричні;
  • - додаткова пара стропильних ніг;
  • - дахове покриття, аналогічне вже наявного;
  • - цвяхи або саморізи;
  • - віконний блок, відповідний за розмірами майбутнього еркеру;
  • - будь-яка фарба по дереву.
Інструкція
1
Визначте фасад будинку, найбільш потребує реконструкції. Зніміть обшивку мансарди. Якщо дошки ще придатні для використання, відкладіть їх.
2
Визначте центр верхньої колоди лицьової частини ремонтується фасаду. Відступите від нього в обидва боки вздовж колоди на 25-40 см і зробіть зарубки. У цих місцях пропиляєте пази висотою і глубіной100 мм, шириною 50 мм. Відпиляєте від товстих дощок два відрізки довжиною від 50 до 60 см і вставте їх паралельно один одному в прорубані пази. Надалі ця пара дощок матиме визначення несучих.
3
Одночасно з цим або трохи пізніше подовжите товстими дошками два бруса, на які спираються крокви даху. Зробіть це на таку відстань, на яке виступають несучі дошки. На таку ж довжину продовжите коник даху. Після цього поставте додаткову пару крокв на виступаючі частини мауерлатів. Закріпіть їх вертикально на коньковом прогоні і в нижній обв'язці. Обшийте цю частину даху у покладіть на неї покрівельний матеріал.
4
Торці несучих дощок і нові крокви з'єднайте іншими дошками строго вертикально. Виготовте самі і чи придбайте віконний блок, який би ідеально входив між двома вертикальними дошками. Встановіть його на підходящої висоті і закріпіть. Низ блоку обіпріть на горизонтальну балку, прибиту також між вертикальними стійками на необхідному рівні.
5
Відступіть від місць врубок несучих дощок ще на 35-50 мм в обидва боки вздовж верхньої колоди. Їх глибина може не перевищувати 20 мм, а ширина і довжина становлять 100 і 50 мм відповідно. Заміряйте відстань від дна пропилов до крокв. Відпиляєте від товстої дошки два відрізки по цій довжині і зміцните їх. Таким чином монтується остов еркера. Обшийте його і всі залишилися зяючі частини мансарди. Підшийте низ еркера. При бажанні можете склити бічні частини еркера. Пофарбуйте еркер. Встановіть наличники в місцях стиків торців дощок і також пофарбуйте їх.
6
Проведіть внутрішню обробку фасаду мансарди. Встановіть підвіконня. Еркер готовий.
Зверніть увагу
Ви можете продовжити все крокви даху з одного боку до землі і постелити покрівлю. У цьому випадку ваш будинок стане ще більш оригінальним і симпатичним.
Корисна порада
Слідкуйте за паралельністю всіх стійок. Інакше еркер вийде скособоченим. Крім того, установка віконного блоку в цьому випадку теж забере багато часу і і сил.