Як розрізати мило.

Захоплення миловарінням стало популярно, і це не дивно. Результат виходить дуже приємним: ароматні і красиві шматки мила, що володіють саме тими характеристиками і запахами, які вам подобаються. Ви залили суміш у форму і дали їй постояти належний час. Тепер вийшла «брилу» слід вийняти і розрізати на маленькі шматочки, зручні для використання.
Вам знадобиться
  • - ніж,
  • - рукавички,
  • - гаряча вода,
  • - гітарна струна.
Інструкція
1
Різати мило слід в рукавичках. Навіть якщо ви точно впевнені, що правильно вели всі інгредієнти, не помилилися ніде з їх кількістю, все одно може статися, що десь компоненти перемішалися нерівномірно. Всередині можуть утворитися дірки, подібні таким, які бувають в сирі. У них збирається рідина. Це можуть бути ефірні масла, але також можливо, що це лужний розчин, який роз'їдає шкіру. Тому, поки мило не готовий остаточно, завжди працюйте з ним в рукавичках.
2
Зазвичай мило легко ріжеться простим ножем. Для цього кілька секунд потримайте його лезо в гарячій воді, потім нарізайте. Як тільки метал починає остигати, знову занурте ніж в гарячу воду.
3
Бувають жири, які при кімнатній температурі тверднуть настільки, що при різанні ножем мило починає кришитися. Такий же ефект спостерігається, якщо воно містить сіль у великій кількості. У цьому випадку візьміть тонку металеву гітарну струну і «розпиляєте» мило з її допомогою. Новоутворена стружка може бути використана для скочування мильних кульок.
4
Якщо маса м'яка, але коли ви ріжете її, вона все одно розпадається на частини, а рецепт при цьому був точно дотриманий, то, ймовірно, мило ще не пройшло гелеву фазу. Залиште його у спокої ще на 10-12 днів, або можете спробувати розрізати за допомогою гітарної струни.
5
Іноді мило розсипається, якщо неправильно витримана рецептура. Буває, що до складу потрапило занадто багато їдкого натру, може також статися, що яке-небудь масло помилково не було додано. Мило буде палити руки, а при розрізанні всередині можуть бути помітні бульбашки з лугом. У цьому випадку розтопіть масу, добре перемішайте розчин і додайте масла.
Корисна порада
Слідкуйте за тим, щоб ваги завжди були точно налаштовані. Всі компоненти, маса яких вказана на етикетці, перед роботою додатково зважуйте. Так ви зможете вберегти себе від помилок в рецептурі, після яких доведеться все переробляти.
Для запису файлів великого обсягу на різні носії рекомендують використовувати програму 7z. Вона дозволяє не тільки стиснути файли, зменшивши їх обсяг, але і розділити архів на кілька частин.
Вам знадобиться
  • Програма 7z.
Інструкція
1
Скачайте програму 7z з сайту http://www.7-zip.org/download.html. Виберіть версію вашої операційної системи і відповідний формат файлу. Натисніть кнопку Download. Запустіть завантажений файл після завершення завантаження. Виконайте установку компонентів програми, вибравши потрібні параметри її роботи.
2
Розрізати готовий архів можна двома способами. Спочатку спробуйте витягти всі файли з архів а. Краще створити для цього спеціальну папку. Це спростить подальшу роботу з архів атором. Клацніть правою кнопкою миші по архів у і виберіть пункт 7z. У розгорнулося вікні вкажіть пункт «Розпакувати». Після запуску меню програми 7z виберіть попередньо створену папку.
3
Тепер клацніть правою кнопкою миші по каталогу, в який ви розпакували файли архів а. Наведіть курсор на пункт 7z і клацніть по пункту «Додати до архів у». Дочекайтеся запуску меню архів Атора. Введіть у перше поле назва майбутнього архів а.
4
Знайдіть графу «Розбити на томи». Виберіть із запропонованих варіантів розмір майбутніх елементів архів а. Вкажіть власне максимальне значення розміру архів а, якщо це необхідно. Пам'ятайте про те, що розмір задається в байтах.
5
Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся створення нового розділеного архів а. Для спрощення процесу ділення архів а клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Додати до архів у» в меню 7z.
6
Введіть необхідні параметри, як це описано вище, і натисніть кнопку Ok. При роботі з декількома елементами архів а потрібно бути вкрай акуратними. Відсутність хоча б одного файлу може призвести до того, що ви не зможете коректно поєднати архів в єдине ціле. Зазвичай це унеможливлює зчитування інформації, що знаходиться всередині архів а. Набагато безпечніше самостійно розподілити файли і створити кілька архів ів.