Як встановити запалювання на "Ауді 100". ауді 100 5 циліндрів мітки запалювання.

Установка запалювання на "Ауді 100" - справа непроста. Але це зовсім не означає, що в разі необхідності виконати цю процедуру, слід відразу ж звертатися до СТО. Практично будь-який автоаматор може виконати всі дії самостійно.
Інструкція
1
В перерахованої послідовності від'єднайте на акумуляторі: мінусову клему, далі від кришки розподільника високовольтні дроти, вакуумний шланг і колодку роз'єму датчика від вакууму коректора.
2
Встановіть колінчастий вал у вищій мертвій точці поршня 1-го циліндра. Потім зніміть тримач, відвернувши болти його кріплення. Після цього акуратно вийміть розподільник запалювання, потягнувши його вгору, і видаліть прокладку.
3
У разі, якщо ви не запам'ятали положення розподільника, встановіть колінчастий вал у вищій мертвій точці поршня першого циліндра, що відповідає такту стиснення. Потім зніміть кришку розподільника і поверніть бігунок так, щоб мітка на корпусі розподільника обов'язково збіглася з центром контакту бігунка.
4
В отвір блоку циліндрів вставте розподільник і злегка поверніть його за годинниковою стрілкою. Щоб розподільник вдало встав на місце, а бігунок знову вирівнявся з міткою, прослідкуйте, щоб приводная шестерня розподільника увійшла в зачеплення. Останньою дією на цьому етапі буде затяжка болтів кріплення розподільника запалювання.
5
Проведіть установку розподільника запалювання в зворотному порядку, попередньо замінивши прокладку. Врахуйте, що прокладку міняти потрібно обов'язково. Це необхідно для того, щоб досягти максимальної щільності прилягання деталей. Після цього вам залишається тільки відрегулювати встановлене запалювання.
Зверніть увагу
Неправильно встановлене запалювання може бути причиною, по якій мотор неможливо завести. Якщо на холостому ходу двигуна становище мітки на шківі не збігається з міткою випередження запалювання на 5 °, то зверніть увагу на те, як встановлено запалювання. При правильній установці мітки повинні збігатися.
Корисна порада
Встановити запалювання можна за допомогою стробоскопа, з'єднавши зажим «+» стробоскопа з висновком «+» акумуляторної батареї.