Як в'язати хустки.

Щоб взимку не було холодно, а шию непродувними вогкі вітру, можна поміняти звичайний шарф на теплий пуховий платок. У ньому вам всю зиму буде тепло і комфортно. Такий хустку ви легко можете зробити своїми руками. Якщо ви вирішили пов'язати пухову хустку, то приготуйтеся до того, що у цієї роботи досить багато етапів. Ви повинні володіти найпростішими навичками в'язання спицями. Для виконання роботи вам будуть потрібні спиці №2 і 300-400 грамів пуху.
Інструкція
1
Перш за все, приготуйте пух для майбутньої роботи. Процес підготовки пуху досить довгий і трудомісткий, і ось що вам належить зробити: 1. Переберіть пух, приберіть всіляке сміття, такий, як жорсткі волосся, тирсу і т.д.2. Тепер обтіпану пух перед тим, як почати прати его.3. Промийте пух в теплій воді з шампунем, прополощіть два рази, висушіте.4. Знову обтіпану пух, прочешіть його вручну спеціальної гребёнкой.5. Перемішайте (щоб колір пуху вийшов рівномірним), ще два рази розчешіть.
2
Тепер приступайте до виготовлення пряжі. Почніть прясти тонку ниточку на тоненький хустку (який ще називають палантин), на звичайний хустку пасма нитка товстіший. Орієнтуйтеся на те, що на один хустку піде від 300 до 500 грамів пуху.
3
Тепер нитку зберіть в мотки. Потім нитки пересучіте і змотайте в клубки.
4
Зараз приступите безпосередньо до в'язання хустки. Існує безліч способів в'язання хусток, але в даній інструкції ми будемо орієнтуватися на хустку, у якого буде суцільна середина і красивий візерунчастий край. Це більш-менш простий спосіб і підходить для того, щоб потренуватися.
5
Почніть в'язати з середини. Наберіть необхідну кількість петель плюс ще дві кромочні петлі. Набирайте петлі на дві спиці і в одну нитку. Кількість петель робіть згідно з розміром хустки, який ви хочете отримати в результаті. Наприклад, для хустки розміром 120х120 см. Вам потрібно 200-230 петель.
6
У всіх наступних рядах знімайте, чи не пров'язуючи, кромочную петлю на початку ряду. Спицю вводите справа наліво, при цьому під час роботи робочу нитку тримайте на вказівному пальці. Кантову петлю в кінці ряду пров'язуйте як виворітну.
7
Щоб отримати квадратну серединку, кількість рядів робіть більше, ніж кількість петель в ряду.
8
Тепер починайте в'язати облямівку. В'яжіть її тільки лицьовими петлями, як і серединку. Наберіть 5 петель плюс дві кромочні, пров'яжіть виворітний ряд. У всіх інших рядах знімайте, чи не пров'язуючи. Кантову петлю на початку ряду, вводите спицю справа наліво, робочу нитку тримайте на вказівному пальці. Кантову в кінці ряду пров'язуйте як виворітну.
9
Коли ви зв'яжете серединку і облямівку, то їх потрібно з'єднати. Найкраще це зробити з використанням додаткової нитки. Для з'єднання на ліву спицю наберіть кромочні петлі одного боку середини, а на праву спицю - кромочні петлі облямівки.
10
Тепер з правого спиці перекиньте петлю на ліву, пров'яжіть ці дві петлі як одну. Перекиньте дві петлі на ліву спицю і пров'яжіть три петлі як одну. Продовжуйте в'язати так до кінця облямівки. Наступну облямівку прив'язуйте паралельно першій, а дві інші - прив'язуйте повністю, набравши на спиці разом з кутами.