Як відкрити приватну справу.

Власний бізнес - мрія багатьох, адже працювати на себе набагато краще, ніж вкладати свої сили в чужу справу, отримувати за це гроші, та ще й вислуховувати часом критику незадоволеного начальства. А чи легко відкрити свою справу?
Інструкція
1
Насправді відкрити приватну справу досить просто, але пов'язано це з певними ризиками і необхідністю мати необхідні кошти. Головне тут- неухильно слідувати букві закону, оскільки її недотримання спричинить за собою покарання.
2
Визначте вид бізнесу, яким ви хотіли б зайнятися. Постарайтеся дізнатися про нього якомога більше. Читайте ділові журнали, перегляньте сайти, де розповідається про особливості ведення бізнесу та його підводні камені. Непогано буде об'єктивно оцінити себе і свої здібності, виявити сильні і слабкі сторони.
3
Проведіть ретельний аналіз майбутньої сфери своєї діяльності, вивчіть потенційних клієнтів, конкурентів.
4
Одним з важливих моментів при створенні своєї справи можна вважати складання бізнес-плану. Саме він дозволить вам правильно розпланувати наявний бюджет, намітити план на найближчий час.
5
Необхідно знати, що дуже багато залежить від того, яку форму ведення бізнесу ви оберете. Це може бути ІП (індивідуальний підприємець), ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю), товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ), закрите або відкрите акціонерне товариство (ЗАТ або ВАТ). Постарайтеся зрозуміти, що більше підходить вашому бізнесу. Саме від цього вибору залежить ваша відповідальність, а також спосіб сплати податків.
6
Практично для всіх видів бізнесу потрібні різні дозвільні документи. Тому обов'язково дізнайтеся, які папери потрібні для відкриття вашої компанії.
7
Після збору документів і реєстрацію підприємства (або ПП) вам потрібно подбати про своєму офісі, обладнанні, майбутніх працівниках. Найміть необхідний вам персонал, використовуючи сучасні методи підбору і найму. Вивчіть та оцініть можливе розташування вашої компанії. Ретельно перевірте стан приміщень, наявність транспортних розв'язок і місць для паркування. Визначте вартість комунальних послуг.