Як з'єднати кути стельового плінтуса.

При декоруванні стелі плінтусом зазвичай виникають питання: коли його клеїти - до чи після шпалер, як бути з кутами, щоб правильно їх поєднати? При самостійної обклеювання стельового плінтуса необхідно знати деякі правила.
Вам знадобиться
  • Планується, універсальний клей "Титан", канцелярський або столярний ніж, рулетка, олівець, водоемульсійна фарба, м'яка ганчір'я.
Інструкція
1
Для початку необхідно розрахувати кількість стельового плінтуса. Для цього виміряйте периметр кімнати. Так як звичайна довжина таких плінтусів становить два метри, розділіть суму на два і отримаєте необхідну кількість штук. Врахуйте, що краще взяти трохи з запасом, адже при оформленні кутів, ви можете зіпсувати одну смугу.
2
Тепер вирішите, коли ви будете клеїти плінтус: після обклеювання шпалер або до. Істотної ролі ця черговість не грає. Вибирайте, як вам зручніше. При обклеювання перед шпалерами, вам легше буде шпатлевать місця з'єднання і простіше фарбувати, але при цьому, шпалери необхідно дуже точно підганяти під приклеєний плінтус. Після поклейки шпалер плінтус можна буде клеїти тільки при повному їх висиханні, значить, ви втратите небагато часу, зазвичай день-два доведеться почекати. Та й при фарбуванні необхідно малярським скотчем заклеїти верх шпалер, щоб не забруднити фарбою.
3
Переходьте безпосередньо до приклеювання плінтуса. Намазуйте спеціальний клей тонкою смугою на обидві сторони, ту, яка кріпиться до стелі і ту, яку закріпіть на стіні. Швидко намазав клей, прикладіть плінтус до стіни, і якийсь час притримаєте руками. Не варто дуже сильно натискати на плінтус, інакше клей може вибігти і потрапити на шпалери. Якщо все ж патьоки утворилися, негайно видаліть їх м'якою чистою ганчіркою.
4
Щоб з'єднати кути плінтуса, використовуйте стусло - пристосування, за допомогою якого можна контролювати кут відрізу. Він повинен становити 45 градусів. Відрізавши один плінтус під цим кутом, акуратно приклейте його до стіни. Тепер приміряйте другий і обріжте його канцелярським ножем так, щоб він повторював профіль першого, а потім подгоните по довжині і теж приклейте.
5
Роботу виконуйте чистими руками, щоб не залишати слідів на білому плінтусі. Після закінчення дайте пару годин на повне висихання клею і зробіть забарвлення. Зазвичай фарбують стельовий плінтус водоемульсійною фарбою того ж кольору, що і стеля.