Як створити туристичне агенство. Як відкрити турагентство в Україні.

Відкрити власне туристичне агентство може будь-який підприємець, що задумав вкласти кошти в цей вид бізнесу, а ось успішно продавати тури буде тільки людина, що має вже чималий досвід роботи в туризмі та відмінно знає його специфіку. Тому якщо інвестор і засновник турагентства в цій справі новачок, йому доведеться найняти досвідченого директора, який має досвід роботи в туристичному бізнесі.
Вам знадобиться
  • - пакет установчих документів;
  • - офісне приміщення на одній з центральних вулиць;
  • - два менеджера з продажу турів;
  • - продумана стратегія просування та засоби реклами.
Інструкція
1
Зареєструйте товариство з обмеженою відповідальністю або індивідуальне підприємництво - обидві організаційно-правові форми годяться для такого виду діяльності як продаж туристичних турів. Ліцензування послуг у сфері туризму скасовано, тому спеціальний дозвіл перед відкриттям турагентства отримувати не знадобиться.
2
Знайдіть місце, в якому розташується офіс вашого турагентства. Вимог до офісу досить багато: він повинен розташовуватися в місці з високою прохідністю, на першому поверсі, виходити дверима прямо на вулицю. У великих бізнес-центрах розташовуються офіси тільки елітних турагентств, які працюють з окремими заможними клієнтами, але не розрахованих на масовий попит.
3
Знайдіть декількох менеджерів з продажу турів, керуючись однією з двох найпоширеніших психічних схем, використовуваних при вирішенні кадрових питань. У першому випадку ви наймаєте фахівців без досвіду, але довольствующихся мінімальним окладом, у другому - шукайте досвідчених продавців турів, маючи на увазі, що їх заробітна плата повинна буде цього досвіду відповідати. Можна у вигляді експерименту спробувати проміжний варіант - найняти досвідченого старшого менеджера і молодого співробітника, який зможе поступово перейняти досвід у першому.
4
Розробіть стратегію просування вашої туристичної фірми - зробіть упор, наприклад, на нестандартний асортимент турів. Проведіть рекламну акцію такого масштабу, якого тільки дозволить вам ваш стартовий бюджет - організуйте промоакції, розповсюдьте листівки, замовте зовнішню рекламу і вражаючу вивіску, виконану у фірмовому стилі. Працювати краще з одним, перевіреним і влаштовує вас по всіх параметрах рекламним агентством - послуги рекламістів вам, якщо справи у фірми підуть, знадобляться ще не раз.