Як почати рекламний бізнес.

Підійти до створення рекламного агентства можна з двох сторін - або, не вкладаючи великих сил і засобів, почати надавати посередницькі послуги, нічого не виробляючи самостійно, або з самого початку поборотися за статус виробника унікального рекламного продукту. Другий шлях, зрозуміло, складніше, але для створення перспективної фірми у сфері реклами потрібно вибрати саме таку бізнес-стратегію.
Вам знадобиться
  • - офісне приміщення;
  • - стаціонарний телефон і виділена лінія інтернету;
  • - кілька комп'ютерів, в тому числі на платформі Apple;
  • - два менеджера , дизайнер і верстальник в штаті співробітників.
Інструкція
1
Вирішіть, які види послуг буде надавати ваша фірма - різні рекламні агентства можуть пропонувати зовсім різні набори послуг, і їх повний спектр для своєї компанії потрібно заздалегідь позначити. Найпростіші завдання - виготовлення (або організація робіт з виготовлення) зовнішньої реклами, розміщення оголошень у друкованих ЗМІ, випуск рекламних газет і листівок. Більш складні завдання, за виконання яких беруться рекламні агентства - розробка фірмового стилю, організація промоакцій, комплексне просування товару або послуги в інтернеті.
2
Знайдіть приміщення під офіс, в якому працюватимуть ваші менеджери та дизайнери. Великого значення зручності розташування та зовнішнього вигляду офісу надавати не варто, оскільки переговори з клієнтами рекламісти зазвичай ведуть на їх території. Набагато важливіше приділити достатньо уваги придбання обладнання, необхідного для креативних графічних робіт - фахівці радять купувати для цих цілей комп'ютери на платформі Apple.
3
Сформуйте штат співробітників вашого майбутнього агентства, найнявши для роботи двох (або для початку одного) менеджерів, дизайнера і верстальника. У деяких випадках можна весь "креатив" віддавати фрілансерам, а на постійній основі тримати у себе тільки менеджерів. У великих рекламних агентствах на штатній основі працюють також креативний директор і фахівець з розміщення реклами в ЗМІ.
4
Розробіть стратегію просування послуг свого рекламного агентства - конкуренція на даному ринку досить жорстка, тому сформувати контингент своїх постійних клієнтів непросто. Поки у вас немає ще вражаючого портфоліо, вдамося до традиційних методів реклами - дайте оголошення в ЗМІ та міські адресні довідники товарів і послуг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tnMyrTbmJq8
Корисна порада
Ведіть базу фрілансерів, заносячи в неї тих віддалених дизайнерів, які одного разу допомогли вам і відмінно впоралися із завданням - чим більшою базою таких "креативників" ви будете розташовувати, тим лучше.Пока власного портфоліо ваше агентство не має, можна попросити надати свої старі роботи одного з штатних дизайнерів - це вже дозволить зацікавився вами клієнту скласти про вашу фірму якесь уявлення.