Як повернути волоссю колишній колір. Як перефарбуватися з каштанового в блонд.

Іноді експерименти з фарбування волосся закінчуються несподівано. Тоді створювачка невдалого образу мріє повернути колишній колір своєї зачісці. Тут потрібно дотримуватися кількох правил, щоб не нанести ще більшої шкоди локонам.
Інструкція
1
Якщо ваші локони темні від природи і, перефарбувавши їх в блонд, ви залишилися незадоволені результатом, потрібно виправляти становище. Візьміть фарбу для волосся на два-три тони темніше, ніж зараз у вас. Тобто якщо це світло-попелястий, використовуйте темно-попелястий, для золотистого блондина підійде світло-каштановий і т.д. Нанесіть склад спочатку на коріння. Зачекайте двадцять-тридцять хвилин (точний час написано в інструкції, вкладеної в упаковку). Потім розподіліть залишки по забарвленим пасмам і залиште на п'ять-сім хвилин. Змийте. Це перший етап повернення до колишнього кольору. Через два тижні придбайте колер, максимально близький до колишнього і повторіть процедуру.
2
Перефарбовуватися з брюнетки в блондинку також потрібно в кілька етапів. Першим ділом спеціальним складом видаліть з волосся фарбу. Візьміть засіб для декапажа або систему корекції (видалення) кольору тієї ж фірми, продукцією якої було вироблено колорирование. Нанесіть склад на волосся та тримайте його стільки часу, скільки вказано в інструкції. Змийте. Через два тижні після процедури скористайтеся фарбою на три-чотири тони світліше колишнього відтінку локонів. Зачекайте ще пару тижнів. Придбайте той відтінок блонд, який вам потрібен. Склад наносите спочатку на коріння, потім на знебарвлені пасма.
3
Якщо вам потрібно позбутися від червоного відтінку, повернувшись до натурального русявого, використовуйте склади з фіолетовим барвником. Це все відтінки попелястого і баклажанового. Для першого фарбування вибирайте більш темний відтінок, тільки він здатний перекрити в'їдливий червоний. Під час другої процедури використовуйте фарбу бажаного кольору.
4
Повернути волоссю, пофарбованим відтіночним шампунем, колишній колір, можна, намазав волосся лляним, рослинним або кукурудзяною олією. Воно повинно знаходитися на голові п'ять-шість годин, інакше ефекту не буде. Намагатися перефарбувати локони, тоновані шампунем марно. Це засіб покриває тільки поверхню волоса, а фарба проникає всередину. І непотрібний колер проявиться знову.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що фарбування, навіть при найпотужнішому сучасному арсеналі косметичних засобів, негативно впливає на волосся. Тому дотримуйтесь часовий проміжок між процедурами - не менше двох-трьох тижнів, і не забувайте підживлювати локони бальзамами і масками.