Як вивчитися на пілота. Як вивчиться а пілота цивільної авіації.

Багатьох людей час від часу відвідує думка про самостійне польоті. Хочеться не тільки бути пасажиром авіалайнера, а й самому відчути радість пілотування, вільно вибираючи шлях в небі. Вивчитися на пілота непросто, але цілком можливо. Досвідчені авіатори стверджують, що насправді мистецтво пілотування не складніше, ніж управління власним автомобілем.
Інструкція
1
Для оволодіння найпростішими навичками самостійного керування літаком зверніться в будь аероклуб або авіаційний навчальний центр. Також надають послуги з навчання льотній майстерності багато невеликі аеродроми.
2
Якщо вам пощастить потрапити в школу Цивільної Авіації (ГА), то будьте готові до того, що значну частину часу ви витратите на вивчення спеціальних теоретичних дисциплін, без яких складно стати справжнім пілотом (аеродинаміка, метеорологія і так далі). Курсанти таких шкіл отримують навчальні матеріали, як правило, безкоштовно. Приділіть теоретичної частини особливу увагу, це допоможе в оволодінні практикою пілотування.
3
Вибравши як навчального закладу клуб Російської оборонної спортивно-технічної організації (РОСТО), ви також повинні будете вивчати теорію, але основний акцент тут робиться на відпрацюванні практичних навичок. Теоретичні матеріали в клубах зазвичай надаються в електронному вигляді для самостійного вивчення. Щось нове з теорії ви, зрозуміло, будете дізнаватися і від інструктора.
4
При виборі місця навчання зверніть увагу на те, як подає себе та чи інша льотна школа. Клуб РОСТО надає вам льотну книжку стандартного зразка і ліцензію пілота-спортсмена. Школи Цивільної Авіації зазвичай мають угоду з авторизованим навчальним центром, що стверджують програму навчання. Годинники нальоту також враховуються в льотній книжці. Щоб розібратися в питанні повністю, попросіть для ознайомлення програму майбутнього навчання, де вказується, хто її затвердив - РОСТО або ГА.
5
Для початку опануйте навичками пілотування, відпрацювавши в повітрі необхідну кількість годин під керівництвом досвідченого інструктора. Для якісного навчання буде потрібно провести в повітрі не менше 450-600 годин.
6
Почніть навчання пілотування навесні, щоб влітку можна було пройти первинну підготовку і набрати потрібні годинник до настання зимових холодів. Оптимально буде, якщо заняття стануть проходити приблизно по 3-4 години на тиждень протягом п'яти місяців.
7
Після закінчення курсу навчання здайте іспити і отримаєте «права» на літак. Ліцензія, видана РОСТО, небагато чим відрізняється від тієї, що видається навчальним центром Цивільної Авіації. Однак з точки зору можливості практичного застосування документ, наданий ГА, буде більш корисним. Ліцензія оформляється та видається в термін від п'яти місяців до півроку, так що наберіться терпіння. Що ж, очікування цілком окупитися радістю від самостійного польоту.