Як зав'язувати краватку.

Навчитися зав'язувати краватку нікому не завадить, а вже тим більше офісним працівникам і жінкам, які збирають на роботу власних улюблених чоловіків. При цьому зовсім необов'язково вміти зав'язувати безліч видів різних вузлів, але декілька з них вивчити неодмінно варто.

Інструкція
1
Зауважте малий вузол

Він підійде для краваток, виготовлених з важкої тканини (наприклад, з щільного шовку). Даний вузол найкраще буде виглядати на сорочці з сильно прилеглими комірцями. Для того щоб зав'язати малий вузол, розгорніть швом назовні широкий край краватки. Далі перехрестіть кінці краватки в такому положенні, щоб вузький був зверху. Потім проведіть над ним широкий кінець і заведіть його за сам вузол. Після цього просмикніть широкий край краватки в петлю, розташовану між ним і комірцями сорочки. Виведіть цей кінець вперед і продерніте його під верхнім освіченим шаром вузла. Далі просто витягніть широкий край краватки, а вузол затягніть.

2
Зав'яжіть краватку простим вузлом

Цей вузол вважається найбільш відомим способом зав'язування краваток завдяки своїй простоті. Для початку надіньте краватку собі на шию таким чином, щоб його широкий край став довшим на 30 см, ніж вузький. Потім перехрестіть кінці краватки і заведіть його широке підстава за вузьке. Далі проведіть широку основу краватки перед вузьким, потім протягніть його знизу вгору - прямо через отриману петлю між комірцями і самим краваткою. Після цього, притримуючи передню область вузла за допомогою вказівного пальця, перенесіть широкий край краватки зверху вниз, в петлю. Переконайтеся, що ваш краватка добре ліг під комірцем, а потім вирівняйте вузол.

3
Зробіть діагональний вузол

Для цього укладіть краю краватки навхрест, щоб широкий розташовувався над вузьким. Потім направте широкий край краватки вліво і загорніть його за вузький. Далі простягніть широку основу краватки вправо, обведіть його навколо вузького краю, а потім направте його знову в праву сторону. Далі просмикніть широку основу краватки зверху вниз прямо в утворену петлю і направте його знову праворуч. Потім просмикніть даний кінець краватки в з'явилася петлю спереду і потягніть вниз. Далі затягніть вузол.