Як вирізати з відео шматок.

Іноді для самих різних цілей у людей виникає необхідність використовувати в будь-якій роботі або діяльності відеозапис - не цілком, а фрагментарно. Це може бути відеокліп, монтаж, якась реклама, зборка із фрагментів фільмів, бажання вирізати рекламу з записаного з телеефіру відео, і багато іншого. Вирізати фрагмент з будь-якої відеозапису нескладно - в цьому вам допоможе безкоштовна і якісна програма для роботи з відео VirtualDub, що має безліч фільтрів, функцій і можливостей обробки. Видаляти і зберігати окремі фрагменти в цій програмі ви навчитеся за короткий час.
Інструкція
1
Скачайте і запустіть програму, після чого відкрийте потрібний відеофайл в меню. На лінії прокрутки поставте повзунок на той кадр, з якого починається фрагмент, який ви, приміром, хочете видалити з відео.
2
Щоб точно визначити кадр, скористайтеся клавішами «наступний ключовий кадр» і «попередній ключовий кадр».
3
Встановивши на потрібний кадр повзунок, натисніть на панелі керування кнопку Home, щоб встановити початкову точку фрагмента, а потім визначте місце розташування останнього кадру вашого фрагмента і поставте кінцеву точку End. Натисніть клавішу Delete, і фрагмент буде видалений з відео.
4
Відкрийте на панелі меню Video і виберіть Direct stream copy для збереження формату відеозапису. Збережіть файл під новою назвою.
5
Якщо ж ви хочете не видаляти обраний фрагмент, а навпаки витягти його із загальної відеозапису, виконайте ті ж самі дії, які описані вище, але не натискайте клавішу Delete після того, як визначите початок і кінець потрібного фрагмента.
6
Натисніть F7, щоб зберегти виділену область як окрему запис. Повторіть крок з функцією Direct stream copy. Зайдіть в меню File, натисніть Save as, і збережіть фрагмент в форматі AVI під новою назвою.