Як відправити замовлення на косметику Avon через інтернет.

Представники компанії Avon мають можливість оформляти замовлення косметики через мережу інтернет, тобто не виходячи з дому. Цей послуга з'явилася в компанії порівняно недавно, але стала дуже затребуваною, відпала необхідність у заповненні друкарських форм замовлень і походів на поштове відділення для їх відправки.
Вам знадобиться
  • - ПК з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб оформити електронне замовлення на продукцію Avon, увійдіть на головну сторінку сайту компанії, набравши в пошуковому рядку браузера адресу: https://www.avon.ru/. Вгорі з правого боку головної сторінки ви побачите напис «Авторизований вхід». Введіть свій комп'ютерний номер представника компанії Avon у відповідному прямокутнику, під ним введіть пароль. Якщо ви ще не зареєстровані на сайті, то зробіть це, клікнувши на слово «Зареєструйтеся» під вкладкою «Авторизований вхід». Пройшовши за посиланням, заповніть анкету, вказавши всі необхідні дані і придумавши пароль для входу на сайт. Логіном буде ваш комп'ютерний номер представника компанії.
2
Зайшовши на сайт під своїм логіном і паролем, ви потрапите на сторінку для представників. Вгорі сторінки клікніть на вкладці «Розмістити замовлення». На сторінці, виберіть номер каталогу (кампанії) по якому розміщуєте замовлення, тип замовлення (звичайний) і клацніть на вкладці «Почати замовлення». Вписуйте коди замовляються продуктів в прямокутники на відкрилася сторінці замовлення, вказуючи в квадратику поруч їх необхідну кількість. На цій же сторінці замовте потрібну кількість каталогів наступної кампанії і клікайте на вкладці «Продовжити» в правому нижньому кутку сторінки.
3
На сторінці, виберіть спеціальні пропозиції і демо-продукти, які хочете замовити і переходите на наступну. Тут скористайтеся можливістю замовити спеціальні пропозиції для представників, після чого можете повернутися в замовлення або продовжити далі. Перейшовши на наступну сторінку, вкажіть кількість клієнтів, які зробили замовлення у цій кампанії, суму задекларованого повернення (якщо він був), зверніть увагу на індикатор наявності товарів на складі. Можете повернутися і переглянути замовлення, якщо необхідності в цьому немає, то клікайте на вкладку «Відправити замовлення в Avon». Через деякий час на вашу електронну адресу прийде лист з підтвердженням електронного замовлення та переліком замовлених продуктів.