Як побудувати душ-туалет на дачі. Як побудувати з цегли туалет і душ.

Дача - це місце відпочинку і розслаблення для сучасної людини. Але неможливо проводити гарно час без необхідних зручностей. Душ і туалет - це потрібні для будь-якої людини місця. Адже як здорово після багатогодинної роботи на ділянці встати під теплі струмені води і змити всю втому!
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розташування вашої споруди на ділянці. Так як основою її буде зливна яма, розташуйте її ближче до дороги, щоб спеціальний транспорт міг під'їхати і спорожнити її при необхідності. Постарайтеся, щоб туалет був якомога далі від колодязя, якщо такий є.
2
Викопайте глибоку яму. Глибина повинна бути не менше 1,5 метрів. Стіни обкласти цеглою в шаховому порядку. У проміжки між цеглинами буде вбиратися рідину, але земля засмічувати її в такому випадку не буде. Зверху яму закрийте щільно, залишивши люк для відкачування.
3
Зробіть каркас будівлі над ямою або поруч з нею. Його розмір залежатиме від бажаних габаритів душа і туалету. Виготовити його можна з будь-яких матеріалів, але найбільш часто використовується дерев'яний брус.
4
Обейте каркас вагонкою. Зміцнюйте все дощечки рівно, щоб не відбулося перекосу. Внутрішню частину теж можна обробити дошками. Така конструкція не опалюється, т. Е. Функціонує тільки в теплу пору року.
5
Покрийте дах руберойдом або іншим матеріалом для покрівлі. Вона не повинна протікати. Найбільш зручний варіант - робити похилий дах, щоб на ній не накопичувалася вода. Але це незручно, якщо ви заплануєте на ній розміщувати бак з водою.
6
Купуйте унітаз і душову кабіну. Перше доведеться купувати обов'язково, душ же можна зробити самостійно. Так само потрібно великий бак для води. Він закріплюється зазвичай на даху. Обсяг бака залежить від сили натиску води. Чим менше напір, тим більше повинна бути ємність, щоб вода набиралася заздалегідь. Для обігріву води може підійти сонячне тепло, а можна купити спеціальний нагрівач.
7
Зміцніть куплене обладнання, проведіть в будівлю воду. Звичайна поливна вода для цього підходить. Також встановіть стоки: труби середнього діаметру, які будуть виводити все в спеціальну яму, яку викопали раніше. Враховуйте, що в унітазі і в трубах не повинна застоюватися вода. У зимовий період її необхідно всю зливати, щоб не полопалися труби.
8
Зробіть внутрішню обробку приміщення. Після встановлення обладнання, можна обклеїти стіни, пофарбувати їх або піддати інший обробці. Якщо ж побудовані душ і туалет планується використовувати і взимку, то доведеться приміщення додатково утеплювати.
Зверніть увагу
«Літній» або «садовий» душ на дачі - незамінна річ, це мрія кожного дачника ... Як приємно після спекотного дня прийняти освіжаючий, підбадьорливий, що знімає втому душ. А яку велику радість і захват доставляє він дітлахам! Якщо на вашій дачі ще немає душу, то саме час зайнятися його будівництвом. Найпростіший варіант - це проста душова кабінка і встановлений зверху резервуар для води, все це можна легко побудувати своїми руками.
Корисна порада
Як побудувати душ на дачу. Літній душ на дачі просто необхідний з гігієнічної точки зору. Дуже хочеться остудити свій організм під душем у спекотний день. Басейн або ставок на дачі є не у всіх. Тому будемо будувати душ! Якщо ви використовуєте дачу лише в літню пору року. Для будівлі лазні потрібно пристойна сума грошей і місце під баню, а душ займе мінімальні витрати для задоволення і розташувати його можна буде всього лише на просторі 1,5х1,5 м.