Як купити квартиру в Італії.

Все більш популярною серед забезпечених співвітчизників стає покупка нерухомості за кордоном. Це можуть бути як шикарні апартаменти в екзотичній країні, так і дуже скромне житло в одній з найближчих країн Європи. Хорошим варіантом як для особистого користування, так і для інвестування може стати квартира в Італії. Але як її придбати?
Вам знадобиться
  • - гроші для покупки нерухомості;
  • - закордонний паспорт.
Інструкція
1
Вирішіть, яку суму ви готові витратити на придбання нерухомості. Це важливо зробити заздалегідь, щоб зорієнтуватися в пошуках. Якщо ви збираєтеся брати кредит, то прийдіть в обраний вами банк і отримаєте консультацію, на яку суму ви зможете розраховувати при вашій зарплаті і інших умовах.
2
Оберіть регіон, в якому ви хочете придбати житло. Самі насичені туристами райони - Венеція, Тоскана - а також великі економічні розвинені міста північних регіонів припускають більш високі ціни на житло. Але якщо ви шукаєте щось для спокійного відпочинку, зверніть увагу на південь країни - там ціни на нерухомість нижчі, ніж на півночі, а умови життя і погода відмінно розташовують до відпочинку.
3
Знайдіть агентство нерухомості для оформлення угоди. Існує багато організацій з Росії, які займаються подібним бізнесом. Але якщо ви не хочете переплачувати і зацікавлені в самостійному пошуку, зверніться в італійське агентство. Отримайте туристичну візу і прямуйте в те місто, яке ви обрали для покупки житла. Це буде ще і хорошою можливістю побачити все особисто визначити, чи подобається вам вибране місце.
4
Зверніться в одне або кілька італійських агентств. Для цього навіть необов'язково знати місцеву мову - досить англійської. Послуги агентства з консультування та підбору квартир буду для вас безкоштовними, плату в розмірі 3-4% від угоди ви повинні будете внести тільки після укладення договору.
5
Зберіть ті документи, які від вас зажадає агентство. Врахуйте, що всі вони повинні бути перекладені на італійську мову та нотаріально засвідчені. Після цього поверніться до Італії, підпишіть договір і оплатіть вартість угоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gQM1kUwoZoc
Зверніть увагу
Покупка квартири не дає вам автоматичного права на еміграцію. Вам необхідно буде кожен раз подавати документи на повчання візи для в'їзду в країну. Також покупка житла не забезпечує вам право на роботу в країні.
Вартість житла в Італії відрізняється в залежності від його розташування. На півночі ціни вищі, ніж на півдні. Країна щорічно приваблює своєю красою, розвиненою інфраструктурою, самобутністю безліч туристів. Вистачає і бажаючих залишитися в ній назавжди.
Обмежень для покупки квартири, будинки, апартаментів для росіян законодавством Італії не встановлено. Автоматично після оформлення договору купівлі-продажу видається Шенгенська віза терміном на 1 год.Виберіте об'єкт нерухомості. Можете зробити це самостійно під час, наприклад, турпоїздки. Або дізнавшись про підходящий варіанті по інтернету, з газет. Почитайте відгуки про місцезнаходження квартири або будинку, що це за район, яка там інфраструктура, наскільки зручно жити з дітьми, припустимо. Важливо вивчити інформацію стосовно вашим вимогам. Добре, якщо у вас немає проблем з мовою, тоді ви зможете безпосередньо поспілкуватися з місцевими жителями і зрозуміти, чи потрібно вам купувати нерухомість в тому чи іншому районі або нет.А можете звернутися в агентство нерухомості. Протягом певного часу вам підберуть, попередньо вивчивши запити, категорію нерухомості, і ви зможете зробити вибір. Таким організаціям треба віддати задаток.Далее відкрийте банківський рахунок в Італії. Одночасно отримаєте податковий код (codice fiscale). Переговорите з продавцем, визначте час і складіть попередній договір купівлі-продажу. Уважно вивчіть всі пункти, краще, якщо ви не володієте мовою, запросити перекладача. Законодавство Італії відрізняється від цивільного права Росії. При порушенні умов договору вам доведеться відстоювати свої права на території знаходження домоволодіння або квартіри.Сходіте до нотаріуса. Він перевірить юридичну чистоту об'єкта купівлі-продажу. Тепер можете зробити частково розрахунки, наприклад, віддати 20-30% від суми угоди. Решта кошти надходять на рахунок продавця протягом обумовленого в договорі терміну. Це можливо лише після того, як нотаріус дасть вам на підпис договір-купівлі продажу і поставить свою печать.Регістрацію договору виробляє теж нотаріус. Йому ж ви сплатите мито та податки. Так, якщо ви купуєте літню резиденцію - робите внесок 10% від кадастрової вартості; якщо купуєте вторинну нерухомість або квартиру в новобудові - вносьте стільки ж. Складніше, якщо вам сподобався будинок для постійного місця проживання (за італійськими законами проживання більше 6 місяців і одного дня в році). З вас стягують 3% від кадастрової вартості. Якщо вам сподобався абсолютно новий будинок або вілла, нотаріус попросить заплатити 4% від вартості нерухомості. Протягом 1,5 років ви зобов'язані подати посадовій особі довідку про прописку, яку видає муніціпалітет.Зарегістрірованний договір видають на руки протягом 2-х місяців. Нотаріус обійдеться 2-4,5 тис. Євро. Розкид цін залежить від мови. Документ на італійському дешевше.