Як професійно і грамотно робити красиві фото. Як поставити плівку на фотоапарат.

Звичайно, коли дивишся на фотознімки визнаних професіоналів, починаєш більш скептично ставитися до своєї майстерності фотографування. Але дивитися на них зовсім не обов'язково. Ви теж можете навчитися робити відмінні фотографії і для цього не обов'язково купувати дорогу фототехніку. Просто скористайтеся деякими порадами, які описані нижче.
Інструкція
1
Навчіться спостерігати. Це вкрай важливо для подальшого розвитку вас, як відмінного фотографа. Дивіться частіше по сторонам, помічайте цікаві та незвичайні події, які можуть стати основою для фотографії.
2
Звикніть до факту, що ви ще новачок. Якщо ви тільки-тільки почали займатися фотографією, а у вас вже (на вашу думку) з'являються геніальні фото, значить, ваша самооцінка дещо завищена. В цьому випадку вам просто необхідно критикувати себе і шукати найменші недоліки в роботі, безжально від них позбавляючись. Гідності залишайте на замітку, щоб потім користуватися ними з разу в раз.
3
Вчіться компонуванні кадру, шукайте найбільш цікаві ракурси і кути зйомки. До речі, деякі поради, які давалися фотографам ще в радянський час, вже втратили свою актуальність. Наприклад, «не фотографуйте проти сонця». Якби робити цього було не можна, то не виходило б чудових портретів на красивому фоні західного сонця.
4
Не слухайте окремих людей, які заявляють, що ви почнете відмінно знімати лише в разі купівлі дорогого функціонального фотоапарата. Це все неправда. Щоб навчитися нелегкому ремеслу професійного фотографа, вам напевно доведеться змінити купу апаратів. Шлях від новачка до професіонала не близький, тому на перших порах купуйте щось просте і універсальне. Це не означає, що вам потрібно купувати дешеві «мильниці», в яких часто виходить з ладу електроніка. Зате рекомендується вибирати для початку своєї кар'єри фотографа апарати середньої цінової категорії, розраховані на 20 000 - 30 000 клацань затвора.
Корисна порада
самовдосконалюється, ростіть над собою. Навчившись якогось нового прийому, покваптеся гарненько його відпрацювати і відточити до автоматизму. Ось і всі премудрості.